Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de nem tudom elviselni a fájdalmat. Mi a gyógyír? Folyt.

Figyelt kérdés
Megbántott, otthagytam, bocsánatot kért, de nem fogadtam el. De borzasztóan szenvedek. Csak éppen úgy gondolom, egy bocsánatkérés nem elég, viszont többet nem tett az ügy érdekében. Még Ő haragszik a világra..
2010. okt. 22. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért?

Éhes volt, szegény. Csak hülyéskedett meg nyűgös volt! Nem?

Csúnyát mondott neked? Na látod...

2010. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha nem beszélsz vele, mert egy szemét dög, mert nem szereted, mert nem akarsz vele lenni stb... Akkor az az ötletem, hogy felejtsd el örökre és ne is gondolj rá!

Majd jön egy másik jobb vagy rosszabb. De még ez sem biztos... Felnőtt nő vagy!

2010. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy az a gond, hogy ha én keresem, akkor azt gondolja, elfogadom azt, hogy rangsor van közöttünk. Talán épp ezt várja, hogy beadjam a derekam. És abból hónapok, évek múlva megint veszekedés, esetleg szakítás lenne. :( Ha így van, akkor tényleg nincs miről beszélnünk. Csak ne fájna annyira!
2010. okt. 23. 12:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Ő már nincs többé! Nem vagytok együtt! Talán soha többé nem látod őt, soha nem hallotok egymásról! Már csak egy emlék, amely rossz vagy jó! Egyszer elmúlik vagy talán a szívedben él tovább, mint egy egy vérző seb!

Akkor most miről is beszélünk?? Mit szeretnél tőlünk?

Segíteni felejteni vagy visszahozni neked? Mit szeretnél?

Ott hagytad őt, egyedül, azt sem tudja mi van veled, lehet azt sem, hogy miért! Megérdemlte??? Neki ez így jó?

Neked ez jó? Válaszolj magadnak és dönts! De ezt neked kell megtenned! Örökre kitörlöd vagy beszélsz vele!

Szörnyű élet és szép élet várhat rád! Csak attól függ, hogy milyenek vagytok! Ezt neked kell tudnod. Sok sikert!

2010. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van és megértelek! De te úgy érezted mellette, mintha rangsor lenne köztetek? Ezt tisztázhatod vele és magadban is...

Ha tényleg ilyen rossz vele és ennyire szenvedsz, akkor inkább hagyd...Az idő majd meggyógyítja a sebeket.

2010. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy mondta neked, hogy lusta vagy? Hisztizett?
2010. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mondhatni hisztizett.

Tényleg nagyon megbántott, mert példás háziasszony vagyok.

2010. okt. 23. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!