Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul ez az apró dolog?

Figyelt kérdés

Ma felhívott a párom és mondta hogy tartsam egy kicsit felhiv valakit es mindjárt visszatér,több mint 20 percet beszélt valakivel a másik vonalban de nem emlitette neki hogy várakozok rá...ezután leraktam és felhívtam hogy nincs e valami gond hogy rossz a vonal...legalabb 1 masodpercre megszakithatta volna hogy ne varjak rá mert hosszu lesz...


Volt már egy ilyen alkalom,éppen találkoztunk és csak 1 percre akartam felhivni hogy hol vár rám ott szállnék le a buszrol de kétszer kinyomott és mint kiderült mással beszélt de ott nem várakoztatta meg a másik felet 1 percre sem hogy nekem felvegye pedig csak 2 mondatot szerettem volna...


Azt leszögezném,hogy nem csak meg ebben 100%-ig biztos vagyok nem fejtem ki miért de ez biztos,ez az opció kizárva.


jan. 16. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem csal meg*
jan. 16. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A fontossági sorrendjében nem te vagy az első. Ha ezt elfogadod lehettek boldogak, ha nem akkor meg véget kell vetni neki. N
jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jogosan. beszélj vele erről, ha normális meg fogja érteni.
jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy az ember egyszerűen nem tud szóhoz jutni a másiktól, mèg egy “visszahívlak” szó erejéig sem. Vagy hogy annyira belemélyednek, hogy el is feledkezik a másik vonalról. Természetesen nem szép dolog, nem védeni akarom, de több ilyen szétszórt férfival találkoztam már. Nem gondolom, hogy ettől független ugyanannyit érnél a szemében, mint mások, de persze, ha bánt valami, azt azonnal mondd neki, és ne csak magadban fortyogj.

Az meg, hogy nem csal meg, sajnos sosem lehetsz benne 100% biztos. Volt olyan pasim, aki évekig bizonygatta, hogy őszinte és hűséges, és őszintén nem is néztem ki belőle, hogy másfelé kacsintgat. Megtudtam, hogy a céges bulin smárolt egy nővel, mire felhoztam, hogy beszélgessünk a hűségről és a megcsalásról. Képes volt az arcomba hazudni, pedig háromszor kérdeztem rá, hogy van-e mondandója számomra. Utána bevallott egy másik nőt is, de ki tudja összesen mennyi volt és mik történtek, hisz rengeteget bulizott a fiú haverjaival.

jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogosan, nekem mindig a párom az első és én is ezt várom el tőle.
jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!