Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ördögi kör lenne?

Figyelt kérdés

Barátnőm a szex hiánya miatt nem érzi magát nőnek. Emiatt el us tavolodtunk.


Nekem viszont a lelki rész is kell a szexhez. Illetve a vonzalom is amit próbáltam neki mondani ( kicsit nem ártana fogynia, vagy csajosabbnak lennie , mozoghatnánk) ne mindig csak kanapén ülve lássam. Hívtam helyekre h menjünk de semmi.


jan. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jöttetek össze? Miért vagytok egyáltalán együtt, ha egyikőtöknek sem jó?
jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Baj van neki a toronyban, az is biztos.
jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi ördögi kör. Nem tetszik, nem szereted, különben szexelnél vele. Nyugodtan keress számodra jobbat.


Mi az, hogy nem ártana fogynia? Majd ő eldönti. És látod, meg is tette. Nem vagy az anyja.

jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szar dolog így élni. Ha nem vonzódsz, akkor sem fogsz ha lefogy. Az érzéseid elmúltak. Lépj tobább vele vagy nélküle
jan. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így magam nagyon szar tud lenni. Rám is jött pár plusz kiló mondjuk nem vékonyan ismert meg, ilyen átlagosból lettem kicsit duci. De nekem sosem mondta exem, hogy fogyjak, sportoljak, meg akármin változtassak, szimplán csak nem dugott meg. Nem volt soha "kedve", később beismerte, hogy félt, hogy nem tud teljesíteni, mert sokszor konyult le vagy élvezett el két lökéstől. Persze lehet a külsőmmel is baja volt sosem tudjuk már meg. Én úgy éreztem szar vagyok úgy ahogy vagyok mert a hormonokkal teli 20 éves barátom előbb döglik meg minthogy belém mártsa a farkát, miközben minden srác ebben a korban a legyet is röptiben, nem hogy a szerelmét akit elvileg szépnek és vonzónak is tart. Nekünk vége lett és utána évekig szarnak éreztem magam az ágyban, mindig féltem hogy emiatt kidobnak.
jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!