Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan őrzitek a tüzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan őrzitek a tüzet a kapcsolatotokban? 33/f Nők, férfiak véleménye egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk egy pár. Érzelemdúsan indult. Ő elvált én a szabadságot adtam fel. Minden jól ment. Elegendő és jó szex, sok beszélgetés, sok program.


Én nem tudom mi történt és hogy mikor de alig beszélünk. A közös filmezés inkább csak közös telefonnyomkodás, némán egymás mellett.


A szex kevés. Havi 1-2. Pedig se gyerek se semmi. A programok is amolyan gyorsan lezavarósnak tűnnek, mintha arról szólna hogy elmondhassuk hogy volt progi de jóvan' essünk túl rajta.


Eljutottatok idáig és sikerült visszahoznotok az izgalmakat, az érdeklődést, a tüzet, a pezsgést? És ha igen akkor mivel vagy hogyan?



jan. 17. 04:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Az okostelefon meg a fb, az insta, a tiktok, az appok, teljesen zombivá tették az embereket.

Be kellene tiltani az összeset

jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én a férjemmel 10 éve vagyok együtt. Két gyereket nevelünk, dogozunk mindketten. Hétköznaponként azt se tudom, hol áll a fejem, énidôm alig van. És mindkettônknek van okostelefonja, szeretjük is nyomkodni. A férjem többet nyomkodja mint én, meg van, hogy bezárkózik a számítógépe elé este. És mégis mindennap tudunk beszélgetni, van témánk. És 2-3 naponta szexelünk, ha éjfélkor jutunk ágyba, akkor akkor. És közös programok, séták is vannak hétvégén, meg ha idônk engedi.

Nem lehet mindent a telefonra fogni, az embernek arra van ideje, amire akarja. Nekünk a rohanás, a gyerekek mellé is simán belefér a telefonnyomkodás is, meg a szex is, a beszélgetés is. A kérdezônél haldoklik a kapcsolat. A telefon csak pótlék, mert jobb dolguk nincsen.

jan. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12

Igazat kell adnom neked. Mi 20 éve vagyunk házasok és a szex szinte mindennapos, beszélgetés is van. Ez elsiklotta a figyelmemet, hogy a kérdező havi 1-2 szexről írt. Tudom, hogy mindenkinek más az igénye, de szerintem ez kevés egy kapcsolathoz. Meg lehet még menteni, de ahhoz mindkettőnek sokat kell tennie a másikért.

3-as voltam.

jan. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
79%
25.-ik évünket tapossuk. Rögtön az elején megbeszéltük, hogy este 7 után nincs telefon-buzerálás, gépezés, csak egymásra figyelünk, még ha unalmas is néha.
jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!