Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is rosszul esne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rosszul esne ez a párjától vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Röviden az előzmény annyi, hogy nemrég elkezdtünk együtt dolgozni és emiatt sokat is vezetünk, felváltva egy kisteherautót. Azt vettem észre, hogy a párom amikor én vezetek sokkal stresszesebb, mint máskor és nagyon nem esik jól a reakciója.

Leszögezem, hogy már 8 éve van jogsim, nem vezetek rosszul, sosem volt balesetem, vagy ejtettem kárt autóban. Még ez a munka előtt is sokszor ketten vezettük le a több ezer km-t pl mikor nyaralni is mentünk, olyankor tök nyugodt, nem jött elő ez a mostani probléma… akármilyen kis hibát vétek nagyon felfújja , ideges lesz, felemeli a hangját rám, vagy káromkodik. Konkrét eset pl három sávos út, jelzések, hogy a jobb oldali x településre visz, én az első kettőt kell tartanom a GPS szerint 3 km-n belül. Be is sorolok a másodikra, erre ő kiakad, hogy mit keresek azon, még van 3 km addig ne menjek már középen, “ nem hiszem el, hogy mondanom kell” s mindezt felemelt hangon. Vagy valahol várakozunk és én véletlenül rossz gombot nyomok meg, odacsapja a lábát és szintén kiabálva, hogy minek nyomkodom, félre kellett ezt is nyomni stb. Vagy volt, hogy a földhöz csapott valamit ilyenkor.

Nekem nő létemre nagyon ijesztő mikor egy férfi így ráförmed a mély hangjával, nem tagadom ilyenkor nagyon rosszul esik és nem értem, hogy miért nem lehet normális hangnemben közölni, hogy ha valamit nem jól csinàlok kiakadás helyett. Mert nem oltári nagy dolgok, nem okozok balesetet, nem vezetek őrülten, max apróbb hibákat ejtek.

Szerinte ez semmisèg, ő nem is kiabál csak nyomatékosan mondja , hogy figyeljek, túl nagy dolgot csinàlok belőle.

Nektek nem esne rosszul, ha rátok förmedne a párotok ha hibáztok?

Megjegyzem, hogy nem tervezzük hosszú távra ezt, csak àtmeneti mert elég jól gyűjtünk belőle . Azért is lep meg az agresszivitása, ilyen jelentéktelen dolgokon, mert otthon nem volt ilyen, máskor se csinált igy . 9éve vagyok vele, közös életet tervezünk, munkán kívül kedves, szeretget, sok mindent megtesz értem. De ezek a gyakori kiakadásai bennem nagy nyomot hagynak, utána elfelejti és már jönne puszilni de bennem nem múlik el ilyen hamar ez a durva viselkedése. 27n


jan. 17. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem vezessen csak ő, te ne. Gondolom, fél a kocsiban, amikor te vezetsz.
jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez rosszul esik. Szerintem nem kicsit lenéző.
jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos a férfiak hajlamosak agresszívak lenni autóban, ha szerintük valami nem logikus. Nem hiába sok a bunkó oktató... de nem, ez nem oké, mondd el neki egyértelműen, h Neked ez nem fér bele.
jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1. De félnie nincs mitől, és néha simán alszik is mellettem mikor úgy van. Egyèbként ő mindig sofőr volt, persze hogy minden reflexszerűen megy neki és ezt várná el tőlem is, hogy ugyanúgy csináljak mindent..
jan. 17. 21:29
 5/19 A kérdező kommentje:

3. Még hallottam olyan sztorit, hogy egy feleség konkrétan sosem vezet, ha a férje ott van. De mi erre a magyarázat ?

Sajnos nagyon sokszor mondtam már, hogy nem lesz jó vége ha gyakran így fog beszélni velem és nem változik. Akkor megérti, de utána ha adódik valami ugyanúgy reagál :( nem akarom ráhúzni az agresszív jelzőt , mert végtelenül jó ember, de ilyenkor mintha nem lenne önmaga, és már nem tudom mit higgyek róla. Nagyon bánnám, hogy egy ilyen hosszú kapcsolatot csak úgy eldobjunk, viszont így folyton sértve vagyok.

jan. 17. 21:32
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Persze feltétlen szakíts vele! Neki tennél vele szívességet.

(Egy aggódó állampolgár)

jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Kerdező, parom anyuja se vezet, pedig van jogsija. Kerek perec közölte a férjével, hogy ő nem akar. Most mar a párom is fuvarozza. Nekem nincs is jogsim, párom örülne neki, de én meg nem akarok, 8 éve 5x buktam forgalmin, neki is el kene fogadnia, hogy ami nem megy azt nem kene erőltetni, másra szánnám a saját pénzem! Nem erősködik, de érezhetően teher neki a dolog. Mondtam h itt még tömegkőzlekedés is van, nem egy Bp színvonal de van és ezzel oldom meg.
jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz a palid. A legtöbb magyar férfi képtelen kezelni az indulatait és az ilyen helyzetekben bújik ki a szög a zsákból, hogy milyen is a valódi énje. Rengeteg palit hajítottam már ki emiatt, hogy képtelen a számára stresszt okozó helyzetket kezelni. Indokolatlan mértékű a reakciója. Ha egyszer is eljátszák ezt előttem, onnantól kezdve számomra megszűnt férfinak lenni és nem látok benne mást, mint egy hisztis óvodás gyereket.
jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

“és én véletlenül rossz gombot nyomok meg”


Ha valakit ütnek-vernek, tiporják az önbizalmát, az hibázni is gog!

Előbb kicsit.

De majd nagyot is!

jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8-as ez ìgy van, ahogy mondod, hisztis kisgyerekek tudnak lenni, ha nincs konfliktushelyzet persze h nem jön ki a reakciójuk ami az igazi énjük is lehet.
jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!