Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is rosszul esne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rosszul esne ez a párjától vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Röviden az előzmény annyi, hogy nemrég elkezdtünk együtt dolgozni és emiatt sokat is vezetünk, felváltva egy kisteherautót. Azt vettem észre, hogy a párom amikor én vezetek sokkal stresszesebb, mint máskor és nagyon nem esik jól a reakciója.

Leszögezem, hogy már 8 éve van jogsim, nem vezetek rosszul, sosem volt balesetem, vagy ejtettem kárt autóban. Még ez a munka előtt is sokszor ketten vezettük le a több ezer km-t pl mikor nyaralni is mentünk, olyankor tök nyugodt, nem jött elő ez a mostani probléma… akármilyen kis hibát vétek nagyon felfújja , ideges lesz, felemeli a hangját rám, vagy káromkodik. Konkrét eset pl három sávos út, jelzések, hogy a jobb oldali x településre visz, én az első kettőt kell tartanom a GPS szerint 3 km-n belül. Be is sorolok a másodikra, erre ő kiakad, hogy mit keresek azon, még van 3 km addig ne menjek már középen, “ nem hiszem el, hogy mondanom kell” s mindezt felemelt hangon. Vagy valahol várakozunk és én véletlenül rossz gombot nyomok meg, odacsapja a lábát és szintén kiabálva, hogy minek nyomkodom, félre kellett ezt is nyomni stb. Vagy volt, hogy a földhöz csapott valamit ilyenkor.

Nekem nő létemre nagyon ijesztő mikor egy férfi így ráförmed a mély hangjával, nem tagadom ilyenkor nagyon rosszul esik és nem értem, hogy miért nem lehet normális hangnemben közölni, hogy ha valamit nem jól csinàlok kiakadás helyett. Mert nem oltári nagy dolgok, nem okozok balesetet, nem vezetek őrülten, max apróbb hibákat ejtek.

Szerinte ez semmisèg, ő nem is kiabál csak nyomatékosan mondja , hogy figyeljek, túl nagy dolgot csinàlok belőle.

Nektek nem esne rosszul, ha rátok förmedne a párotok ha hibáztok?

Megjegyzem, hogy nem tervezzük hosszú távra ezt, csak àtmeneti mert elég jól gyűjtünk belőle . Azért is lep meg az agresszivitása, ilyen jelentéktelen dolgokon, mert otthon nem volt ilyen, máskor se csinált igy . 9éve vagyok vele, közös életet tervezünk, munkán kívül kedves, szeretget, sok mindent megtesz értem. De ezek a gyakori kiakadásai bennem nagy nyomot hagynak, utána elfelejti és már jönne puszilni de bennem nem múlik el ilyen hamar ez a durva viselkedése. 27n


jan. 17. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10-nek: amúgy önmagában nem azzal van bajom, hogy ha valaki kiakad, hanem azzal, hogy milyen pszlicsáré szarságokon! Az idegbeteg reakciók sokszor olyan helyzetben jönnek elő, amikor távolról sem kellene, hogy előjöjjön. Ha valaki minimális stresszhelyzetben már "idegállapotba kerül, Maunika", akkor arra nem fogom soha rábizni magam.
jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem nő létemre nagyon ijesztő mikor egy férfi így ráförmed a mély hangjával, nem tagadom ilyenkor nagyon rosszul esik"


Ez olyan modoroskodás amilyet a Van aki forrón szeretiben tolnak a fiúk lánynak öltözve. Szinte hallom ezt a mondatodat Bodrogi hangján Jack Lemmontól. Pont így akad ki hogy az a disznó megfogdosta a liftben :D

jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Tudod mit csinálj?

Keresd meg a legnagyobb bőröndöt a lakásban.

Pakold bele a legszükségesebb dolgaidat.

Hívd fel a szüleidet/legjobb barátnődet, hogy egy időre odaköltözhetsz-e.

Fogd a bőröndöt és a kulcsodat.

Menj ki az ajtón.

Az ajtót zárd be magad mögött.

A kulcsot dobd a postaládába.

Tiltsd le a faszit mindenhol.

Indulj el a megbeszélt szállásra.

Keress munkát

Keress egy ügyvédet, aki segít kiszállni a közös üzletből.

Az exeddel csakis az ügyvédeden keresztül kommunikálj csakis a közös üzlet lezárásának ügyében. Amúgy tűnj el az életéből nyomtalanul.

jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%

Ha amúgy minden rendben csak “ez” a kis bibi van azonnal szakíts!

(Átlag gyk nők) 🤣🤣😂🤣😂🤣🤣🤣🤣

jan. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne építs erre a faszira.

Idővel egyre többet enged meg magának. Még nem vagy mellé lekötelezve, de ahogy beleugrassz a dologba és aláírod vele a papírt, elengedi magát. Tudnék pár ilyenröl mesélni, de lefogyna a netem... ☹️

jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
"Üzletben, nincs barátság!"
jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A közös üzlet nehezen szokott működni hosszabb távon. :(
jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Üzlet = üzlet, pénz, kölcsön, hitel, munka, stb.,...,

barátság = barátság, kapcsolat, rokonság, stb.,...

jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Fú, apám is ilyen. Alapból egy okoskodó tuskó. Anyámtól kérdeztem miért ment hozzá, egyre hülyébb. Az volt a válasza, hogy fiatalon még nem volt ilyen.

Asszem veled is ez lesz. Párodnak ilyen az alaptermészete. Nem bírja kezelni a stresszhelyzeteket.

Ha valami gebasz lesz az életetekben felejtsd el, hogy számíthatsz rá.

jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!