Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet tisztességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tisztességgel lezárni?

Figyelt kérdés

Összejöttem valakivel nyáron akivel nem beszéltük meg mit akarunk tulajdonképpen. 5 hónap után ott tartunk, hogy szerintem ez csak egy szexkapcsolat némi extrával, a barátainak mondjuk bemutatott és többször is találkoztam velük már.


Az a helyzet, hogy teljesen sután kezeltük a dolgot, randizás az nincs. Sajnos a legnagyobb jó indulattal sem tudom kitalálni, hogy ő mit szeretne csinálni, leginkább semmit. A munkáját nem szereti, haverok az elsők.


Sajnos én már nem itt tartok fejben, és a baràtnőim sem. Gyakran amiatt vagyok magányos, mert a többi baràtnőm nem az, van más tàrsaságuk/párjuk ìgy jó ha havonta 1-2 alkalommal van valami programom társaságban, de egyre ritkább. Ez az én hibám, mondhatni uncsi az életem. De sajnos teljes állás plusz 1 egyetem mellett ennél több nem fér bele. Nem nagyon maradt energia (plusz szorongok is), hogy én randikat szervezzek, meg kitaláljam neki férfiként mi lenne a jó.


De sajnos úgy látom, neki kb. Semmi mert miattam nem változtatna az életén nagyon, max. Ha kényelmesen beleülhetne a tutiba (ami a szexszel is megvan).


Én hajlanek arra, hogy beszéljük meg, hogy nekem ez kevés és mindkettőnk felelőssége lett volna randizni, de mivel erre nem volt igény, neki is el kéne fogadnia, hogy ez csak szex volt...


Ha kicsit is rosszul voltam valami miatt, ő nem akart látni pl. Persze, mert akkor szexelni se lehetett velem. Nem is volt olyan találkozónk szinte ami nem szexszel végződött. Ez nem azt jelenti, hogy hurrá, jó a kémia, hanem hogy én csak ennyire kellek.


A jövőről nem beszél, az érzéseiről nem beszél, akkor se nagyon ha kérdezem, és persze, a férfiak többsége nem az a túlgondolós szentimentális fajta, de mit tervezzek egy olyan emberrel, akinek nem is fontos, hogy gondolkodjon közös célokon a saját céljain se, de az a baj, hogy mindig ezekbe a körökbe futok...


Komoly pszichoterápián gondolkodom mert saját magamat értékelem le mindig, hogy nem sikerül olyan emberekkel találkozni, akik hajlandóak energiát beletenni egy komoly kapcsolatba. Én sem tettem bele, de látom hogy azért nem, mert vele értelmetlen lett volna. Kellett nekem is a testiség, de én mást is akarok.



jan. 18. 05:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadja, ami van, de nem tesz érte.

Munka, tanulás, a maradék idődet, energiádat lrköti ez a parazita.

Minek neked?

Így is egyedül vagy, úgy is,

Jobban jársz, ha meneszted a fenébe.

jan. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

Tudok magyarul, de szerintem nem egyértelmű, ki a férfi, ki a nő.

Mindenesetre mimdegy is, nem kell megindokolni bíróság előtt a döntésedet. Szakíts és kész.

jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én, a kérdező vagyok a nő. Azért általában ha szexuálisan kihasználnak valakit, az általában nő és nem fordítva.
jan. 18. 07:42
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem látom ebben a történetben, hogy hol vagy kihasználva.
jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Illetve azt is írtam hogy neki a haverok a fontosak, az én baràtnőim meg nem nagyon foglalkoznak már velem, hiszen nekik máshol tart az életük, ha pàrjuk éppen nincs is, akkor sem tanulnak egy màsik szakon hogy találjanak egy jobb munkát 28 évesen, mint én. Csak az tartott benne kb. Ebben a kapcsolatban hogy magányos vagyok és mert azt érzem nem tartok sehol. De ez rosszabb, mint ténylegesen egyedül lenni. Tanulok mert le akarok számolni azzal az állapottal, hogy egyedül egy egyszobás albit sem tudok kifizetni, azt sem tudom hogy bírom ki a lakótársammal júniusig...
jan. 18. 07:48
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es nem kell értened, én jöttem rá, hogy kb. hagyom magam kihasználni, hiszen őt csak annyira érdeklem, amíg megkapja amit akar és ennyi. Ez pedig részéről csak szex és hogy néha odavisz a barátaihoz. Abból a szempontbol nem kihasználás, hogy semmilyen keretet nem fektettünk le se az elején, sem közben. De én szakítani fogok vele azzal az indokkal, hogy nem ezt szeretném most már. A kapcsolat nem vàlt komollyá, jobb most befejezni.
jan. 18. 07:58
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem hallgat meg akkor kb ezt meg írod neki így és kész tudomásul kell vennie.


Hasonló cipőben járok én is csak férfiként. Rengeteget dolgozok és mellett még tanulni is kell. Az én exem sem értette ezt meg. Ha érdekel a téma írj legyen szép napod!

jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kapcsolatot keress, ahol szerelmesek vagytok egymásba. Nem egyszerű megtalálni, de semmi masnak nincs értelme.
jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Jól látod, de szerintem te sem szereted öt, hanem csak megelegedsz vele, hogy ne legyél teljesen egyedül.
jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7-es ez nem arról szól hogy nem érti meg, hanem ritkán szervez bármit is. Egy-egy mozi havonta 1x, de az nem a beszélgetésről szól.
jan. 18. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!