Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet tisztességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tisztességgel lezárni?

Figyelt kérdés

Összejöttem valakivel nyáron akivel nem beszéltük meg mit akarunk tulajdonképpen. 5 hónap után ott tartunk, hogy szerintem ez csak egy szexkapcsolat némi extrával, a barátainak mondjuk bemutatott és többször is találkoztam velük már.


Az a helyzet, hogy teljesen sután kezeltük a dolgot, randizás az nincs. Sajnos a legnagyobb jó indulattal sem tudom kitalálni, hogy ő mit szeretne csinálni, leginkább semmit. A munkáját nem szereti, haverok az elsők.


Sajnos én már nem itt tartok fejben, és a baràtnőim sem. Gyakran amiatt vagyok magányos, mert a többi baràtnőm nem az, van más tàrsaságuk/párjuk ìgy jó ha havonta 1-2 alkalommal van valami programom társaságban, de egyre ritkább. Ez az én hibám, mondhatni uncsi az életem. De sajnos teljes állás plusz 1 egyetem mellett ennél több nem fér bele. Nem nagyon maradt energia (plusz szorongok is), hogy én randikat szervezzek, meg kitaláljam neki férfiként mi lenne a jó.


De sajnos úgy látom, neki kb. Semmi mert miattam nem változtatna az életén nagyon, max. Ha kényelmesen beleülhetne a tutiba (ami a szexszel is megvan).


Én hajlanek arra, hogy beszéljük meg, hogy nekem ez kevés és mindkettőnk felelőssége lett volna randizni, de mivel erre nem volt igény, neki is el kéne fogadnia, hogy ez csak szex volt...


Ha kicsit is rosszul voltam valami miatt, ő nem akart látni pl. Persze, mert akkor szexelni se lehetett velem. Nem is volt olyan találkozónk szinte ami nem szexszel végződött. Ez nem azt jelenti, hogy hurrá, jó a kémia, hanem hogy én csak ennyire kellek.


A jövőről nem beszél, az érzéseiről nem beszél, akkor se nagyon ha kérdezem, és persze, a férfiak többsége nem az a túlgondolós szentimentális fajta, de mit tervezzek egy olyan emberrel, akinek nem is fontos, hogy gondolkodjon közös célokon a saját céljain se, de az a baj, hogy mindig ezekbe a körökbe futok...


Komoly pszichoterápián gondolkodom mert saját magamat értékelem le mindig, hogy nem sikerül olyan emberekkel találkozni, akik hajlandóak energiát beletenni egy komoly kapcsolatba. Én sem tettem bele, de látom hogy azért nem, mert vele értelmetlen lett volna. Kellett nekem is a testiség, de én mást is akarok.



jan. 18. 05:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, itt az alap probléma az, hogy te unatkozol a saját életedben. A pasidnak megvan a saját baráti köre, jól látod, hogy te főként szexre kellesz neki és ez nem igazán párkapcsolat. Ettől függetlenül neked is törekedni kell, hogy legyen hobbid, barátaid, ne csak a párodtól várd, hogy szórakoztasson. Másrészt, te is szervezhetsz programokat, ha részt vesz rajta, akkor majd talán ő is szervez legközelebb.
jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem tudok lelkes lenni, ha mindent un látszólag és mindig mondja hogy dolga van, ekkor és ekkor, mennie kell, 3 óránál többet nem töltene velem. De ha ennyire unalmas vagyok, akkor neki is be kell látnia és szakítania velem. Játékfüggő, tudnak heti 20 órát játszani simán, de hogy velem 1 napra elugorjon egy másik városba én ezt fel sem merem vetni, túl sokat panaszkodik amiatt, hogy másik városba jàr dolgozni és nekem jogsim az nincsen.


Mielőtt megismertem Budapestre költözésen gondolkodtam, mert ott legalább tömegközlekedéssel el lehet jutni egy csomó helyre. Itt ez város belül is rosszul működik, nem tudok most többet belepakolni az életembe ha 40 óra munka mellett 20 órát tömegközlekedem. Tanulás miatt meg több hétvégém is elmegy. Nem akarok neki se kellemetlenséget okozni, de ami szabadidőm van, azt házimunkákra kell most fenntartsam meg arra a pár órára amit vele lehetek, de az csak szex kb.

jan. 18. 09:50
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írtam is, hogy ez így nem párkapcsolat. Ha boldogtalan vagy vele, lépj ki ebből.
jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Vess ennek véget magad miatt!


Írj, ha beszélni akarsz erről!

jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De miert nem lépsz ki, ha szenvedsz? Ő nem fog szakítani, neki ez a felállas megfelel. Mindenképp fordulj pszichológushoz mert szerintem nagy bajok vannak.
jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15 depressziós vagyok sajnos, 2 eve kezelnek most váltok terapeutát. Kezdtem jobban lenni, amikor meglátta bennem a potenciált a barátom egy társaságban. Most már en is tudom, ez hiba volt, de ő nem làtja h ez rossz nekem, ezért kellene elmondanom neki, h én miért kell szakítsak vele. Nem törődik velem, pedig tud a betegségemről. Nem csodálkoznék ha emiatt határolódna el, én sem biztos hogy fordított esetben akarnék ilyen embertől komolyabbat. De sajnos ha egy normális lánnyal is ilyen lenne, más sem örülne neki hosszabb távon.
jan. 18. 14:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tartozol neki semmivel, nyugodtan elengedheted. Ha ennyire nehéz, akkor csak írd meg neki. Azért mert összejöttetek, nem vagytok örökre összeláncolva. Engedd el, dobd ki, szakíts és kész. Az élet megy tovább.
jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Rosszul kezdtétek el ezt az egész dolgot. Meg kellett volna várnod, hogy ő keressen, ő adjon ötletet, hova menjetek, de legalább keressen. Nem lezárni kell, hanem megmondani, hogy a jövőben tőled várom, hogy hívjál, hiszen te vagy a férfi, és mondd meg végre, milyen programok érdekelnek, van-e hobbid, mit szeretsz csinálni szabad idődben, szoktál-e olvasni. Vagy ha ennyire nívótlan, akkor felesleges tartani a kapcsolatot, hacsak nem úgy, mint egy barátot, akivel el tudsz menni színházba, hangversenyre, képtárba, kirándulni - szervezz ilyen programokat, és ha ezekben nincs benne, akkor almás a srác.
jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm szóról szóra azt mondta, amit te 18, kivéve hogy 2 hónapja ismertem már amikor elhívott randizni. Mivel alapból haverok voltunk, és ők hívtak mindenhova, első randira a másodikra is ő hívott el, így nem gondoltam volna hogy gáz a 3. Randin lefeküdni. (Felnőttek vagyunk, mire várni? Alapon) Csak aztán az lett, hogy a szexen kívüli programokat szinte mindig én találtam ki, ami nem mozis. 2 hónapja szinte semmivel se dobta fel ezt a kapcsolatot. Haverokkal közös programokra elmentünk persze meg 2x moziba de ennyi. Mára megbeszéltünk egy talit de annyit írt, nincs jól.
jan. 19. 16:50
 20/20 A kérdező kommentje:
Nos. Végül átjött hozzám és elmentünk egyet sétálni és elég sok dolgot megbeszéltem vele. Azt nem, ahol még nem tart. Egyértelműen lassabban halad mint én de nyitott néhány változásra abszolút! És nagyon jó a humorérzéke szóval sem sértődés sem hiszti nem lett ebből az egészből, csak elmondtam, ami nyomaszt. Az a vicc, hogy felhozott néhány ismerősét akik ilyen dolgokat full gyerekesen kezelnek és azt mondta én azt a szintet nem nagyon tudnám alulmúlni. :D Abszolút nem hittem hogy ennyire könnyen is meg lehet oldani ilyesmiket! Aztán meglàtjuk.
jan. 19. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!