Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, akiknek nincs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, akiknek nincs, vagy még soha nem is volt párja! Milyen érzés, hogy egy hozzátok közel álló személynek (testvér, nagyon jó barát/barátnő stb.) van?

Figyelt kérdés

jan. 18. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap hidegen hagy.


Nyáron és ünnepekkor érint kicsit rosszul.


Fura de a nyár számomra sokkal rosszabb ilyen szempontból mint az ünnepek.

jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Régebben volt, az ezzel kapcsolatos "célok" kipipálva, így pont nem érdekel mások helyzete. Max kicsit aggaszt, hogy öregként vagy a cigók fognak leölni, mint minden egyedül élő időst (ez itt már vezető halálok) vagy elrohad a holttestem a 3 hónap alatt amíg nem keres senki.
jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Ez kb olyan kèrdés hogy mondjuk világéletedben szőke kékszemű vagy es milyen érzés hogy mások barna haju szeműek?

Vagy te piavon veszel narancsot es milyen érzés hogy más mandarint vesz?



Kb olyan érzés hogy hol erint ez engem mi köze hozzám mások miben vannak?

jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ja..valószínűleg nálam is a rohadó hullaszagra lesznek figyelmesek a szomszédok...
jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel, az jobban fáj hogy aki nekem bejön annak én nem.
jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1

És miért pont nyáron?

5

Valami hasonló van nálam is, hogy aki bejön az mással van és mással boldog.

jan. 18. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki nekem bejön az nincs mással mégsem kellek ez szarabb, ilyen szinten nem vagyok selejt. Vagyis sztem egyáltalán nem csak önbizalmam nincs.:/

5-s voltam.:)

jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz hozzam közel állónak lenni

Mindenhol párok vannak nyilván nagyon szar látni

jan. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra sem igazán mérvadó, hogy közeli vagy idegen, kb. ugyanolyan szar mindet végignézni. Nekem is van valaki, aki vonz, de ez nem kölcsönös, és ő még házas is, szóval 100% reménytelen 💔😔 Olyannal pedig nem akarok lenni, akinek én ugyan kellenék, de ő semmit nem mozgat meg bennem, akár még taszít is vagy terhemre van.

Már nem lány vagyok, nő, 30+ 😕

jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Karesz 82 válasza:
100%
Nagyon rossz érzés!
márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!