Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a párod legnagyobb hibája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod legnagyobb hibája?

Figyelt kérdés
jan. 20. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Soxor értetlen, gyerekes.
jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
hogy nem létezik
jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Magánakvaló, konok, sok mindent hisz rosszul.
jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mániákusan pakol.
jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Hogy még nem találkozott velem :)
jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Exekrol tudok csak írni

Egyiknek, hogy a munkája sokkal jobban számított neki mint én. Pl uton útfélen informálódott tájékozódott, célirányos kapcs.rendszereket épített ki, a figyelme soha nem rajtam volt akarhova is mentünk, még egy balatoni nyaralást is munkával kötött egybe. És inkább engem mond le, mint egy "megjelenést" hagyna ki. Olyan volt mintha nem is kötődött volna hozzám de ö valójában barkihez csak így tud kötődni mint hozzám. Ez nála a max.


Másik exem meg a pénzt nezte a nőkben eleinte én ezt nem tudtam. Afelé a nő felé hajlott mindig ahol tehetősebb a család. Miközben teljesen kiegyensúlyozott 4 éves szuper kapcsolatunk is volt eljegyezve is de azert hagyott el mert masik (bőven rondább nő)apja beveszi őt a családi vállalkozásukba is és kaszálni tud..


Vele amugy semmiben soha semmilyen problémám nem volt, ezek csak utólag álltak össze meg utólag mondták a haverjai is..


Ilyesmik

jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Önérzetes és emiatt van, hogy rosszul fogja fel a dolgokat. De egyébként imádom.
jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem gáláns, nem nagyvonalú, nem költ rám..! Hiába mondtam már neki vagy ezerszer hogy nekem ez kell, ettől leszek boldog ... megérti de nem cselekszik.
jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én meg ezerszer elmondtam már neked, hogy vedd meg magadnak, ami kell!
jan. 20. 20:08
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Tehát nem akarsz boldoggá tenni??


Megveszem magamnak, de az ember csak jobban örül, ha más veszi meg helyette.

jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!