Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhat problémát egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat problémát egy párkapcsolatban, ha nagyon különböző a pénzügyi helyzet, na meg a pénzhez való viszony?

Figyelt kérdés

Meleg parkapcsolatról van szó, vagyis két férfi. Az egyikőnüj sokkal takarékosabb, van félretett pénze, kb fél évre elegendő pénze abban az esetre ha beütne a krach. Ez vagyok én (29) A páromnak (24) ezzel szemben alig van megtakarítása, csomó költségét én álltam, mondhatni egyik napról a másikra él, bár van munkahelye, de elég friss, nem is fizet jól. Kb arra elég, hogy ebből kifizesse a rezsijét, alig eszik, mert nincs miből, otthonról kap kaját. Ileltve másodállásban gondolkodik.


Na már most én baromira szeretek utazni, de annyit én sem keresek, hogy a páromat is fizessem mindenben. De idén sem akarok utazás nélkül maradni. De félek, ha ennyire rá várok, akkor seehova nem jutok el. Egy éve vagyunk együtt, de nem élünk együtt.



jan. 27. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat? Hát azt látod, hogy neked okoz. Tökre irreleváns, hogy másnak okoz e. Nagyon jól tudod, hogy neked ez nem tetszik. Nem is értem, miért kell ezt itt megkérdezni, hisz leírtad.
jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehez melegnek lenni. Nem is értem ilyet miért kell beleírni a kérdésbe. 🤣🤣 Baj ha különbözően gondolkodtok és kész.
jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Miért ha ugyanez hetero kapcsolat lenne akkor nem ez lenne a helyzet?
jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom azért van beleírva, hogy meleg kapcsolat, mert ha nem szögezi le, akkor rögtön hetero kapcsolatra asszociál mindenki, és elkönyveli a fejében, hogy a férfinek van több pénze, és mekkora szemét a nő, hogy a pénz miatt van a pasival. És akkor oldalakon keresztül erre verik a nyálukat az incelek.


Kérdező:

Irreleváns, hogy okoz-e másnak gondot, az a kérdés, hogy nálatok okoz-e. Hogy rendezed el magadban a helyzetet, felhánytorgatod-e, ha a párod miatt nem mész, elmész-e a párod nélkül, ő mit szól hozzá, ha igen, stb.

jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3) de ott sokan elnézik, hogy a nő nem is baj ha dolgozik, majd a férje ellátja 😂 Bocsi, de láttam már ilyen kommenteket, ahol teljesen normálisnak tartották, ha a férj pénzeli a feleséget.
jan. 27. 23:58
 6/20 anonim ***** válasza:
Nemrég végzett?
jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyetemen? Nem, nincs végzettsége, de gondolkodik rajta, hogy tanuljon valamit. Addig viszont olyan magas fizukat nem tud elérni.
jan. 28. 00:06
 8/20 anonim ***** válasza:

Csak azért gondoltam, mert 24 és azt írtad, friss melós.


Hát ez tényleg probléma. Külön-külön is az anyagi helyzet ÉS a hozzáállás, együtt meg teljesen.


Gondolkozik, hogy tanuljon valamit, miközben te már vagy egy szinten... ha szerinted ezt nem lehet vele megbeszélni, vagy nem lenne hajlandó megoldást keresni, akkor nem fogsz tudni vele úgy élni, ahogy eddig.

jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

Nálam nem.

Nekem elnéznek sok dolgot a nők, azt is, ha csóró vagyok. Sőt, támogatnak is.

jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja, hogy meleg kapcsolatról van szó.

(most olvastam a kérdés alatti magyarázatot).

Akkor az én válaszom ide nem illik.


#9 voltam.

jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!