Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhat problémát egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat problémát egy párkapcsolatban, ha nagyon különböző a pénzügyi helyzet, na meg a pénzhez való viszony?

Figyelt kérdés

Meleg parkapcsolatról van szó, vagyis két férfi. Az egyikőnüj sokkal takarékosabb, van félretett pénze, kb fél évre elegendő pénze abban az esetre ha beütne a krach. Ez vagyok én (29) A páromnak (24) ezzel szemben alig van megtakarítása, csomó költségét én álltam, mondhatni egyik napról a másikra él, bár van munkahelye, de elég friss, nem is fizet jól. Kb arra elég, hogy ebből kifizesse a rezsijét, alig eszik, mert nincs miből, otthonról kap kaját. Ileltve másodállásban gondolkodik.


Na már most én baromira szeretek utazni, de annyit én sem keresek, hogy a páromat is fizessem mindenben. De idén sem akarok utazás nélkül maradni. De félek, ha ennyire rá várok, akkor seehova nem jutok el. Egy éve vagyunk együtt, de nem élünk együtt.



jan. 27. 23:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8) nekem van már mesterdiplomam is, igaz teljesen mas teruleten dolgozom. Nem is rossz a fizum, de nem ket emberes fizetes. Alberletet nekem is kell fizetnem
jan. 28. 00:56
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy okozhat. Nyilván fiatalabb nálad, előnyben vagy, így valamiféle rugalmasság elvárható lenne, pl. gy frissen végzett esetében, aki még éppen csak kilépett a munkaerőpiacra. DE! Ő nem az...sőt, az életvitele és gondolkodásmódja is teljesen más. Egy év alatt láthattad, megismerhetted valamennyire, hogy a "gondolt rá" mennyire komoly...ha csak gondolati síkban léteznek ezek a tervek, és semmit nem lép a megvalsításuk felé, akkor levonhatod a következtetést, hogy ezzel a mukival te nem fogsz sem utazgatni, sőt együtt élni sem, mert max eltarthatod. Ha megvan a felismerés, hogy nagyjából mire lehet tőle számítani, akkor innentől nálad pattog a labda, hogy akarsz-e ilyen kapcsolatban élni, vagy inkább esélyt adsz arra, hogy olyannal ismerkedj meg, aki közelebb áll hozzád - minden tekintetben.
jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Utazz nélküle.
jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tanítgathatod is, felkeltve az érdeklődését erre az igazából nem túlságosan távoli szintlépésre.
jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez akkor fog problémát okozni, ha közös jövőt terveztek vagy párod nem szívesen engedne téged egyedül.

Nálunk van hasonló helyzet és szintén melegek vagyunk. Mi már együtt élünk, egyikünknek sincs sok pénze, páromnak kevesebb, nekem van több szórakozásom, párom általában mégsem tud megtakarítani semennyit. Ellenben utazást igyekszek összehozni kettesben és egyedül is. Egyébként ő zárkózottabb és fizikai állapota nem olyan jó, én részben ezért tervezek egyedül is. Végülis megoldható, de össze kell csiszolni a helyzetet és meg kell beszélni.

jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kultúrában, intelligenciában, pénzügyi szinten nem passzoló embereknél garantált a konfliktus.

Akár meleg, akár hetero.

jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15) nálunk ez szintén probléma, párom cukorbeteg. Sajnos olyan dolgokat sem tud, mint úszni, biciklizni, gyerekkorában ezekről lebeszélték..kirándulni mennék vele, de hosszú túrákra is nehéz vele benevezni. Sajnos. És ez azért megnehezíti a helyzetünket. Ő sokkal inkább az az otthonülős, kockulós típus. Pl elvan azzal, ha egész nap ki sem mozdul egy sétára sem. Én meg legszívesebben minden nap más városban/országban lennék xd
jan. 29. 10:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Az én páromnak ilyen helyett fizikai gondja van és ezért nem tudunk bárhol együtt túrázni, úgyhogy totál hasonló a helyzet. De mint mondtam, megoldjuk és nem bánja az egyedüli tervezéseimet. Vele könnyebbet tervezek. Igazából én az a típus vagyok, hogy egyedül is jól érzem magamat és igénylem is. Szinte mindent szeretek egyedül is csinálni és vannak egyéb saját dolgaim is egyedül. Nálunk talán ez a könnyítő helyzet ebben. Igazából simán működik ez, ilyenkor ő is talál magának feladatot, aztán máskor pedig együtt vagyunk. ^.^
jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ennek husszú tavon nincs ertelme. Sajnálom.
jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Illetve van egy jó meleg pajtim, akivel általában hetente vannak programjaink. Ráadásul akkor ismertük meg egymást, mikor párommal pedig bizonyos okokból - akaratunkon kívül - külön voltunk. De egyáltalán nem féltékeny. Sajnos pont nem csipázza őt és ezért nem találkoznak, ez az egyetlen kis problémám... De a bizalom abszolút megvan és nem zavarja.
jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!