Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felrúgni egy házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrúgni egy házasságot félrelépés miatt?

Figyelt kérdés
A közelmúltban olvastam, hogy egy színészházaspár ezért vált el, és a volt feleség azon kesereg, hogy a volt férje elvette tőle az együtt megöregedést, és ez mennyire fáj neki. 35 évig voltak házasok. Végülis akkor megérte ez neki, emiatt borítani mindent? Tényleg ekkora feneket kell keríteni egy félrelépésnek? Talán én vagyok rosszul bekötve, de emiatt kizárt, hogy felrúgnám a házasságomat. (nő vagyok)
jan. 30. 16:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%

Ha te elnéznéd a férjemnek, hogy más nőkkel fekszik le, az a te dolgot.

Egy egészséges önérzetű ember nem képes elnézniba másik félrelépését. A megcsalás a megcsalt félnek megalázó, eltűnik a bizalom a kapcsolatból.

jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
55%
*férjednek
jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Én felrúgnám.
jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%

Félrelépéskor a házasságtörő fél rúgja fel az egészet, megölve a bizalmat. Tehát én nem a megcsalt felet tenném fő felelőssé ilyen esetben.


Persze vannak árnyalatok és előzmények, nyilván egy házasság tönkretételében mindkét fél felelős szokott lenni. De az első igazán mély törést (a legtöbb esetben) maga a megcsaló fél okozza.

jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Számomra ez nem okozna törést. Az igen, ha nem tudnék rá számítani bármikor, cserben hagyna stb.
jan. 30. 17:02
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
De a megcsalás is cserbenhagyás. Evvel megölte a bizalmat, elárulta a másikat.
jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
50%

Abszolút értem, hogy sokaknak egy megcsalás a kapcsolat végét jelenti. Jómagam persze firtatnám az okot éás nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megbocsájtanék.

f/35

jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, képzeld el, hogy valakit nagyon szeretsz, vele éled az életed, a mindennapjaid és egyszercsak váratlanul hátba szúr. Elveszíted minden bizalmadat felé és onnantól kezdve már semmi sem lesz a régi. Te tudnál úgy élni, hogy nem zavar, hogy megcsalt, cserben hagyott, sőt eltekintesz tőle, csak azért, mert házasok vagytok. Más viszont nem. Bizonyára nem volt még komoly kapcsolatod, mély érzelmeid, ez eddig oké. De hogy nem zavarna, hogy ilyen szinten megaláz valaki téged, az már elég furcsa.
jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
Nekem hatalmas törést okozna. Nem az az ember lenne, akibe beleszerettem, és nem akarnék többé vele élni.
jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
49%
Végülis nem muszáj felrúgni a házasságot egy megcsalás miatt, ha megegyeztek abban, hogy akkor ezentúl nyitott kapcsolatban éltek. Persze akkor ott is fektessetek le szabályokat, pl. hogy a házasságon kívüli szeretői kapcsolat nem fordulhat komolyra, meg hogy egyikőtök se csinálhat házasságon kívül gyereket, stb.
jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!