Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazából magam sem tudom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából magam sem tudom,hogy mit szeretnék,mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok.

Együtt éltem fiatal lany koromtól 5 evet egy idősebb fiuval,ott nagyon sok problema volt szakítottunk nehéz volt elengedni mert mellette lettem felnőtt de megleptem,konkretan ulla forintal haverom lakasaba cuccoltam és lesz ami lesz alapon elkezdtem a kis eletem.

Ennek már lassan 3 eve…

Jött közben egy fiu.

Édes,aranyos elég hamar beleszerettem,összeköltöztünk,eljegyzett tervez velem,latom,erzem hogy mennyire szeret.

Viszont tudom hogy ép ésszel gondolkodva mellette kene maradni és normalisan élni mert nem 19 éves vagyok már,gyereken kene járjon az eszem,azon hogy hogy építsük a kis jövőnket,viszont azt erzem hogy bármennyire is jó ember és szeretem,nem vagyok szerelmes és nincs kedvem vele lenni,programozni ide menni oda menni stb.

Rosszul erzem magam belul nagyon,és probalom titkolni,elfedni de nem tudom meddig lehet ezt húzni…

Erdemes e beletörődni ebbe ilyenkor,hogy igenis egy bizonyos kor felett nem a szerelem szamit hanem az hogy igenis meg kell felelni egy bizonyos társadalmi elvárásnak és gyereket szülni stb,élni a biztonságban

Vagy vágjak bele megint kezdjem újra egyedul?

Félek mindkét lépéstől…



febr. 1. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szabad olyannal összekötni az életed, akit nem szeretsz. Ebből semmi jó nem sül ki.
febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a boldogságot kövesd, szard le a társadalmat. Magadnak élsz hölgyem, nem valami kirakatnak kell megfelelni..
febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A következő lépés az legyen, hogy elhagyod.
febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele akarnál élni és családot alapítani, akkor most boldog lennél. Nem vagy az. Tehát nem akarod. Ezen sajnos nincs mit többet gondolkozni.

Jobb egyedül, mint egy boldogtalan házasságban.

febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs dráma, akkor már nem is jó....tényleg az van hogy csak a rosszfiúk vonzóak, ott minden napra jut "esemény"

Irom ezt nőként.

febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!