Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg rosszul kezeltem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal kb egy hónapja “vagyunk együtt”. És eddig gyanúsan sosem alakult ki megfelelő helyzet a szeretkezéshez, egészen tegnap estig. A lakásán voltunk, és hát egyszerűen nem állt fel neki, megesik, mondtam, hogy semmi baj, esetleg próbáljuk meg máshogy, és próbáltam őt úgy kényezteti, hogy sikerüljön, de nem jött össze. Így mondta, hogy hagyjuk és konkrétan két órán át csak mentegetőzött, meg elnézést kért. Kicsit rosszul esik hogy rám nem is gondolt, mármint hogy felizgatott és otthagyott kb, de mindegy. Végül az ágy két teljesen külön végén aludtunk teljes kontakt nélkül. Én reggel fél 6-kor magamtól felkeltem, mert mindig 5-kor kelek és általában 6-ra megyek edzeni, hogy munka előtt végezzek. Gondoltam hogy ha már ennyivel korábban keltem, csinálok reggelit, körülnéztem, gondoltam palacsintát sütök, úgyhogy leszaladtam még a boltba pár dologért (itt már olyan fél 7 lehetett, mert el is készültem közben.) Visszaértem és neki is álltam, még túrókrémet is csináltam, mert tudom hogy szereti a túrós desszerteket, gondoltam a palacsintát is. Felkelt, kijött, és kiborult, hogy “egy próbálkozással nem sikerült nekem, és máris kisfiúnak kezelsz akinek palacsintát sütsz, mintha a kedvenc játékom romlott volna el.” Itt az áthalláson nem tudtam nem elmosolyodni, erre kiviharzott és elment zuhanyozni. Végeztem, kitálaltam a palacsintát és bevittem a nappaliba, hogy megegyük. Erre közölte, hogy nem kér a hülye vigasz palacsintámból, és menjek dolgozni, ne kések el, mert palacsintát sütögettem. Elpakoltam két dobozba, az egyiket magammal vittem munkába (azért ne dobjunk ki ételt) remélem később ő a sajátját megeszi. Az ebédszünetemben megpróbáltam felhívni, hogy ezt megbeszéljük. Annyit kaptam SMS-ben, hogy “Hagyjál, dolgozom.” Én megértem, hogy ez neki nagyon rossz és megalázó lehet, de egyszerűen nem értem hol rontottam el. Szerintetek van ebből a padhelyzetből kiút? 25N

febr. 7. 15:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki máshogy kezeli az ilyen dolgokat🙄 “kicsit” túltolja ezek szerint ő ilyen.

Nem tudunk róla semmit, de ha ő is kondis és nem veti meg a szterkót akkor magára legyen mérges ne rád.

F

febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Ki hiszi ezt el?🙄
febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát, mintha egy elkényeztetett, hisztis, menstruáló "kislány" lenne. Nem látom, hogy mit tudtál volna jobban csinálni. Nem voltam hasonló helyzetben, de a sikertelen akció után mentegetőzést még megértem, de a többit abszolút nem.
febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2 mit ki hisz el? A történetet? Miért nem lehet elhinni?

#1 köszönöm a választ, tudtommal semmi ilyesmi szert nem használ, és nem is kondizik hanem küzdősportol. Én pedig (ha rám értetted, hogy én konditom) piláteszre járok.☺️

febr. 7. 16:00
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy igazi facepalm helyzet. Nehogy már te érezd rosszul magad😅 1-es
febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ott kellett volna hagynod miután “elfelejtett” téged kényeztetni. Pont nem érdekli a te orgazmusod és nem is fogja soha. Erre te palacsintát sütsz neki.
febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy csecsemő. Talán ha felnő agyilag, majd a kukaca is megfelelően fog működni.
febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%

"eddig gyanúsan sosem alakult ki megfelelő helyzet a szeretkezéshez, egészen tegnap estig"

Szerintem túl korán akartad a dolgot, és elijesztetted.

febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Incelként is érettebb vagyok ennél.
febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

En elhiszem,hogy ez nagyon rossz neki, de nen folytatnám.

Még időben vagy, kevésbé érintett, de ha most ez van, mit csinálna később akármilyen dolog miatt, ami nem úgy jön össze? Te meg tepernél, meg nyalogatnád?

febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!