Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem, miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, miért vagyok így összezavarodva?

Figyelt kérdés

14 éve vagyok házas, ez idő alatt végig hűséges voltam a férjemhez. Van két nagyobbacska gyerekünk, és alapvetően szeretetben, harmóniában élünk.

Mégis az elmúlt pár hónapban már egyre többször gondolok exekre, kihagyott élményekre. Most ráadásul elkezdtem beszélgetni az első komoly barátommal is. Diplomatikusan elmeséltük, kivel mi történt, mert 14 éve nem beszéltem vele. De akkor is borzasztóan felkavart, elég volt csak a hangját hallani a telefonban és elérzékenyültem tőle.

Tényleg szeretem a férjemet, mégis érzem, hogy elszürkültem mellette. Neki mindig minden úgy jó, ahogy van. Szexben is egyre nehezebben működünk együtt, egyszerűen unalmas, és hiába kívánom a testiséget, őt kielégítem, de én már nem tudok jó szívvel elfogadni tőle.

Mielőtt azzal jönne bárki, hogy bezzeg addig jó pasi, amíg keres és haza kell adni a pénzt, szeretném elmondani, hogy mindig többet kerestem nála (2-4-szeresét az ő fizetésének), és jelenleg egy éve én tartom el a családot egyedül, mert ő nem talál munkát, pedig több diplomája is van. Valahogy mindenről lemarad, nem ő kell, stb stb. Kedves, és sok dologban segít a háztartásban, de azért már fáradok, és az után, hogy hazaesek egy 10 órás műszak után, és hétvégén is mosok, főzök a családra, egyre kevésbé érzem, hogy lenne energiám mindezt életben tartani, megújítani. Már így is rengeteg időm és erőfeszítésem elment arra, hogy a házasságunk működtetése érdekében dolgozom magamon, a kapcsolatunkon, közös programokat szervezek, konfliktust kezelek, őrá vigyázok... Pedig a gyerekek miatt semmiképp nem akarok elválni. Eddig olyan lelkes voltam, mindenen átlendültünk, most mégis az exemmel való beszélgetéseket várom. Nem így ismerem magam. Én sosem voltam hűtlen, épp ellenkezőleg...

Miért lehetek így összezavarodva?!



febr. 13. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Mert minimum 14 éve taposod ezt a mókuskereket, ahol nem rólad szól semmi, csak a gyerekek, a család, a munka, ahol nincs izgalom. És amikor elkezdtél beszélgetni az exeddel megdobbant a szíved, talán nem is miatta, hanem a múltad miatt amikor még minden más volt. Ez lehetett volna egy idegen is akár, vagy egy ismerős akire hirtelen máshogy nézel. És innentől nagyon könnyű elsodródni az árral, saját tapasztalat, hasonló helyzetben vagyok csak nálunk még kicsik a gyerekek. De ettől nem vagy rossz ember ebben biztos vagyok.
febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

10 órás műszakban 2-4x annyit keresel, mint ő diplomával keresett, miközben otthon is lusta bármit csinálni?


Nem csodálkozom, hogy kiábrándultál, mert ő a harmadik gyereked.


Miért jöttél vele össze? Azóta mi változott?

febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Csinál azért dolgokat, felváltva furikázzuk a gyerekeket, bepakolja a mosogatás, ilyesmik.

Azért jöttem össze vele,mert beleszerettem. Az előző pasim egy önző és agresszív bunkó volt, fűvel-fával csalt, alázott. Ez a férfi kedves, előzékeny és szelíd volt. Ez azóta sem változott. Fontos volt az is, hogy gyerekeket szerettünk volna.Jó apa. Talán az változott, hogy a kapcsolat érdekében nagyon sok dologról lemondtam (Például vele nem lehet veszekedni, mert nem bírja, ezért hallgatunk, vagy hetekig "csomagolom" ha bajom van vele, hogy be tudja fogadni. Csak akkor táncol velem, ha iszik, pedig nekem az az élet). Amikor korábban beszélgettünk a kísértésekről, azt mondta, hogy nem baj, ha elmegyek máshoz, csak mindig menjek vissza hozzá. Ez valamiért nem töltött el jó érzéssel. Azt hiszem, én változom, vissza az élettel teli formám irányába.

febr. 13. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tudsz férfiként tekinteni a férjedre. Amíg ez nem változik, addig vágyni fogsz másra.
febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!