Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de amikor átjött a cuccaiért lefeküdtünk. Összezavarodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk a barátommal, voltak problémák, köztük a legnagyobb, hogy nem kívánta velem a szexet, 2-3 hetente jó esetben egyszer voltunk együtt, azt is én provokáltam ki (de önkielégített, szóval igénye volt, csak velem nem) én ebbe teljesen összetörtem, és szakítottam vele. 1 hete elköltözött, ma itt volt elvinni a bútorait és rámmászott, hatalmasat szeretkeztünk. Ilyen jó még egyszer sem volt vele, érzem, hogy nagyon kívánt és tökéletes volt. Viszont most teljesen összezavarodtam, ha eddig nem kívánt, most hirtelen miért? Ezek szerint csak nem tart taszítónak. Hozzá kell tennem, hogy ő folytatni szeretné a kapcsolatunkat, viszont én nem hittem, hogy lesz változás. Erre szakítás utá pár nappal ez történt. Meg kellene próbálnunk újra?
2023. febr. 20. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy rendkívüli helyzet volt. Ha újrakezdenétek, ugyanaz lenne, mint eddig.
2023. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem várj pár napot, randizzatok pár alkalommal. Hozzátok vissza a tüzet :) Kitartást! :)
2023. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Bevett egy viagrát..

Csak azért akar visszaszerezni,hogy legyen hol laknia..

Vagy az unalmas hétköznapok nem izgatóak, de a kostani helyzet az volt.

Vagy szeretője volt melletted is,és szeretőnek jobb lennél,mint barátnőnek..ezer meg egy oka lehet sajnos.

2023. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha beállnak a szürke hétköznapok akkor ugyanúgy nem fog kívánni.
2023. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy látod, hogy őszintén közeledik, akkor se fogadd vissza egyből, hanem teszteld, hogyan viselkedik. Képes-e úgy rendszeresen szexelni, figyelmesnek lenni veled, ha külön lakik?

Egyébként a szex az exszel egyáltalán nem ritka, ahogy az sem, hogy a legtöbb ember ilyenkor összezavarodik. A problémák azonban nem fognak egy jó dugástól csak úgy elillanni.

2023. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt éhezve éppen. Nem kell ebbe mást látni. Ha újra rendszeresen elérhető lennél neki, egy kis idő után ugyanúgy visszaállna a régi rendszer. Felesleges hiú ábrándokat kergetned.
2023. febr. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érzés egy csapda.
2023. febr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Enged hogy udvaroljon. Próba szerencse.
2023. febr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Adj neki egy esélyt szerintem, csak tisztázzátok le kinek mire van igénye, és min kell változtatni! :) ne fogadd vissza rögtön a randizgatás jó ötlet!
2023. febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván most azért emberelte meg magát, hogy visszakapjon. Szerintem ragaszkodik hozzád, szereti a személyiségedet, de valószínűleg mint nő, nem te vagy neki a number one.

Szerintem jól döntöttél, hogy szakítottál, mert ez önbizalomromboló dolog. Adhatsz neki esélyt, de nem gondolnám, hogy a dolog hosszú távon is megváltozik, ha az az indok, hogy annyira nem kíván, mint kéne.

2023. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!