Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat még a férjem? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat még a férjem? Lehet a depressziótól agresszív?

Figyelt kérdés

1 éve kezdett el verni. Eddig csak a lábam ütötte vagy a karom (elsőre legyintett aztán ököllel kezdett el ütni, elég sokszor be is lilult). Az elmúlt 1-2 hónapban már a fejem üti. Pofonnal kezdett de már ököllel üt.

A tarkóm körül tegnap akkorát rám vert hogy azóta is pupos és fáj nem tudok aludni se.

Ma megint megakart támadni mire én megijedtem és végül elkezdtem ütni. A vége az lett hogy ellökött és eltört a kezem.

Ebbe az a szomorú hogy azon van kiakadva hogy most nem tudok főzni meg mosogatni...

Az egészet depresszióra fogja. Kapott beutalót pszichiátriára de nem hajlandó elmenni. Fékek tőle. Mindenhogy is bánt... próbáltam elhagyni de zokogott hogy szeret és nem hagyhatom cserben beteg.

Változhat még?


febr. 13. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem változik, hülyeség a depresszióra fogni azt, hogy vér. Ráadásul érzelmileg zsarol, hogy cserben hagynád. De az nem számít, hogy ő hogy bánik veled. Már rég ott kellett volna hagynod az elsőnél, mikor megütött. Miért nem tiszteled és szereted magad annyira, hogy nem maradsz egy olyan emberrel, aki boxzsáknak használ?
febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Tudom nem könnyű a helyzeted. Szeretnéd magad a hírekben viszont látni, hogy te vagy a következő, akit megölt a férje? Konkrétan ez bármikor megtörténhet nálatok... Ő tekintettel van rád? Figyelembe veszi az érzéseid? Te próbálod az egészet összetartani, de aki üt-ver az nem szeret, hiába bizonygatja sírással meg nyivákolással. Ott kell hagyni, mert egyedül még mindig jobb, mint szarrá verve lenni, akinek ez fáj, meg az fáj és örökös rettegés az élete. 35/F
febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog változni, nem a depresszió miatt aggresszív és nem szeret, csak azért mondja, hogy ne hagyd el. Miért hagyod már egy éve, hogy bántson? Te is látod, hogy egyre rosszabb. Ne várd meg, amíg kórházba is jutsz miatta vagy rosszabb...
febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Addig fog változni, míg veszélyben érzi a helyzetét, utána minden folytatódik a régiben.
febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, kértél látleletet és feljelentetted. Azért agresszív, mert agresszív. Nem a depressziótól.

Szrd le a zokokágást és miharabb költözz el. Kié a lakás?

febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Én az első ütés után léptem volna - titokban, természetesen, egy cetlit hátrahagyva.


Nos, bennem van önbecsülés, benne viszont megalkuvás, és ha vele maradsz, a végén nem megver, hanem agyonver.

febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Krónikus depressziós emberként mondom: a világon semmi köze nincs az agressziójának depresszióhoz.

Minél előbb lépj le. Beteg, az lehet... De nem fog változni mert nem is akar, neki pont jó így hogy eltűröd amit művel. Ha elhagyod, nem hagyod cserben őt egyáltalán, csupán végre szembesül a saját viselkedésének a következményével.

Ha nem hagyod el, akkor viszont tényleg cserben hagysz valakit: saját magadat.

Én a helyedben fel is jelenteném, 8 napon túl gyógyuló sérülést okozott, kapna érte az biztos.

febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

"A vége az lett hogy ellökött és eltört a kezem.

Ebbe az a szomorú hogy azon van kiakadva hogy most nem tudok főzni meg mosogatni."


Ha eltört a kezed (kezed? csuklód? karod? akkor be kellett menned a traumatológiára. Ott mit mondtál mi történt?)


"1 éve kezdett verni" és a többi...

Szerintem ez egy kamu, ismerős a stílus is.

febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

5 évet kezeltek depresszióval (gyógyszer, terápia, minden) de sosem emelnék kezet a leendõ feleségemre.



Amit a párod csinál, az egy klasszikus abúzer hazugság, amikor a viselkedésére fizikai bizonyíték van, hirtelen õ az áldozat.



Ha meg nem ez, akkor elhiteti veled, hogy nem is úgy volt, igaz? Az az eset, aminél te is ott voltál, de rosszul emlékszel.



Ez úgy hangzik mint egy true crime podcast elõ pár perce.



Sajnos az ilyen kapcsolat otthagyása a legveszélyesebb. A legtöbb gyilkosság, súlyos testi sértés ilyenkor történik.


Legyen félretett pénzed. Legyenek meg az iratok, nálad.


Amikor kiszállsz, azaz összepakolsz és lelépsz, mindenképp legyél fizikailag biztonságban.

Ne tudja hova mész. Válts munkahelyet, várost.

Kérj távoltartási végzést.


Csak ez után van az, hogy beadod a válópert.

febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván élvezed ha még ezek után vele vagy. Az első ütésnél már repült volna. Nem fog változni ne is várd. Hasonló mint a szemkiszúró paraszt. Ugye nem akarod te is úgy végezni vagy hasonlóan m
febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!