Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit kellene tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit kellene tennem, ezt meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt eddig albérletben éltünk, de sikerült vennünk egy saját lakást, a költözés nagyon stresszes volt. Költözés közben eltűnt egy méreg drága kabátja, ami miatt nagyon kiabált velem hogy én pakoltam hogy tűnhetett el? Nagyon hangosan kiabált és én is fel emeltem a hangom, hogy mellettünk egy újszülött baba van és egy hulla faradt anyuka ne üvöltsön! Ököllel szemen vert neki estem a falnak. A szemem nagyon csúnyán feldagadt teljesen lila le se tudtam sminkelni. Amikor le higgadt bocsánatot kért, amire nem mondtam semmit. (Nem tudom mit tegyek. Soha nem bántott, és soha nem kiabált idáig velem.
febr. 14. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem
febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ezt nem lehet megbocsájtani.
febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem, cuccolj és menj, ez csak a kezdet.
febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyenre az a megoldás, hogy akkor bocsátasz meg neki, ha visszaadhatod az ütést és tűrje el. Soha többé nem fog bántani. Bevágsz neki egyet a szeme alá erőből.
febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az ilyesminél fel sem kellene, hogy merüljön a megbocsátás lehetősége.
febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#4 én soha nem tudnám megütni őt.
febr. 14. 11:25
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Az üvöltözésre még azt mondanám, hogy ha nem gyakori, akkor tudd be a ofkozott stressznek és kész. A fizikai agresszió viszont soha, semmilyen körülmények közt, smemilyen előzménnyel nem elfogadható
febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Egyertelmuen NEM, ne gondolkozz hagyd ott, lakás elad kettéoszt...


Miért most jött elő belőle? Elköteleződtél egy fél lakással, úgyse hagyod ott... mi lesz ha lesz gyerek, te meg gyesen otthon?


Mi ez a szar indok? Egy nyamvadt kabát? Milyen értékrendje van? ?

febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én összetörtem a párom kocsiját. Nagyobb összeg volt mint egy kabát. Annyit kérdezett, hogy de neked úgye nem lett bajod?? Eszébe se jutott veszekedni velem.
febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%
megérdemelted! Ha még mindig ott vagy vele akkor én adnék is még egyet. Válogass meg kivel jössz össze, és akkor nem fog vetni senki. Az ilyen hülye nő meg is érdemli.
febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!