Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit kellene tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit kellene tennem, ezt meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt eddig albérletben éltünk, de sikerült vennünk egy saját lakást, a költözés nagyon stresszes volt. Költözés közben eltűnt egy méreg drága kabátja, ami miatt nagyon kiabált velem hogy én pakoltam hogy tűnhetett el? Nagyon hangosan kiabált és én is fel emeltem a hangom, hogy mellettünk egy újszülött baba van és egy hulla faradt anyuka ne üvöltsön! Ököllel szemen vert neki estem a falnak. A szemem nagyon csúnyán feldagadt teljesen lila le se tudtam sminkelni. Amikor le higgadt bocsánatot kért, amire nem mondtam semmit. (Nem tudom mit tegyek. Soha nem bántott, és soha nem kiabált idáig velem.
febr. 14. 11:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott elhagytam volna, hogyha nekiáll ÜVÖLTENI. Nekem ez sem fér már bele (olyan családból jöttem, ahol mindenre ordítás volt a válasz).
febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vetess látleletet, késobb meg jól jöhet.
febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!