Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit kellene tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit kellene tennem, ezt meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt eddig albérletben éltünk, de sikerült vennünk egy saját lakást, a költözés nagyon stresszes volt. Költözés közben eltűnt egy méreg drága kabátja, ami miatt nagyon kiabált velem hogy én pakoltam hogy tűnhetett el? Nagyon hangosan kiabált és én is fel emeltem a hangom, hogy mellettünk egy újszülött baba van és egy hulla faradt anyuka ne üvöltsön! Ököllel szemen vert neki estem a falnak. A szemem nagyon csúnyán feldagadt teljesen lila le se tudtam sminkelni. Amikor le higgadt bocsánatot kért, amire nem mondtam semmit. (Nem tudom mit tegyek. Soha nem bántott, és soha nem kiabált idáig velem.
febr. 14. 11:11
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
90%
#10 ne az áldozatot hibáztasd.
febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

10#

Veled akkor se jönne össze egy nő se, ha a világon egyedül lennél férfi.

febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyszer megtette, máskor is megfogja tenni, mert ott maradsz vele és tűrőd. Szóval jobban jársz ha le lépsz.
febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni, mert ha egyszer megtette újra meg fogja tenni. Hiába a sok szép emlék, szeretnél a párod boxzsákja lenni? Te csak úgy hagynád hogy rendszeresen elverjen mint egy rossz gyereket? Egyedül sokkal jobb mint egy bántalmazó kapcsolatban.
febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

A férfi aljadék --> a nő a hibás

A nő aljadék --> a nő a hibás



Incel logika lvl 100000

febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni mert ez csak rosszabb lesz…
febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet bocsátani, DE utánna ne írj ki meg egy kérdést hogy újra megütött brühühü. Mert újra meg fog, és lehet többet kapsz és nagyobbat. Ha van elég pénzed azonnal menny el.
febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem azon kéne gondolkodni, hogy megbocsátható-e hanem inkább ki kéne őt rakni az életedből örökre, mert ja jól össze fog még verni téged, sőt lehet meg is öl. Nem félted az egészséged, életed kérdező???
febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nevelése is stresszes,gondold el ha ebből ekkora ügyet csinalt es így viselekdett mi lesz kesobb?? Menekülj
febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt semmiképpen, hogy ököllel ütött! Fickóként mondom!
febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!