Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eve vagyok egyutt egy sraccal, oda vagyok erte , ő sosem dicsert meg , barhogy kitettem magamert Most azt mondta hogy nem tudja mire tartom magam mert en csak egy atlagos nő vagyok.. szerintetek?

Figyelt kérdés

nem nagykepuseg, de rengeteg ferfinak tetszem es szeretnenek velem lenni, szep nonek tartanak es a barataim oda voltak ertem.

En ugy voltam a kapcsolataimban , vagyis ugy gondolom ha valakit szeretek, tetszik automatikusan csodalom es szamomra ő a leg.. mas is kapott mar ilyet? Hogy a sajat parja lehordja? Azt mondta h kinek hiszem en magam kulonben? Mire tartom magam? Mit hiszek magamrol? Nem vagyok egy Claudia Shiffer stb csak mert vitatkoztunk



febr. 14. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát most váratlanul hagyd el. Teljesen lehúzza az önbizalmad. 40f
febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát érzed hogy itt nagy a baj, a srác kb semmibe vesz ráadásul nem is tetszel neki.
febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lekicsinyit téged , ez hosszú távon az önbizalmad teljes lerombolása lesz
febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

En soha nem talalkoztam meg ilyennel, aztan nem tudom ez normalis dolog e, en mindig megdicserem, mert tenyleg azert vele, nem latok tole jobbat szebbet, tudja h mennyien vannak korulottem akiknek tetszem ő meg igy lat engem, nem ertem

Olyan nokre mondja h fullos es jo, hogy ferfiakat kerdeztem meg h szerinte az e, mert el voltam csodalkozva… ferfiak akadtak ki hogy hova tette a szemét,,, en meg vagyok neki az atlagos. Tenyleg elszomorit, ha mondom neki pedig nem erti

febr. 14. 11:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod nem tart téged különlegesnek, onnan menni kell.

Jól érzed, hogy baj van. És ha nem lépsz, lesz nagyobb is.

febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor újra. Hagyd ott, mert hosszútávon nagyon sérülni fogsz. Már most elkezdted magadat másokhoz hasonlítani. Jobb most befejezni ezt a kapcsolatot, mert később nehezebben fogsz helyreállni.
febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mindig keszultem, hogy a maxot hozzam ki magambol, ő alig..

Haverjai azt mondtak h nem ertik h lehet ilyen szep baratnoje neki, szerinte termeszetes. Szerinte a kulso semmi, a belso szamit csak. Rendezvenyen , utcan ferfiak mindig megneznek, ő soha nem veszi ezt eszre

febr. 14. 12:00
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Más az ízlése. Volt már ilyen a történelem során...
febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk rendben, oké... tipikus gyökér, nem kell az ilyet jobban bemutatni.

Hagyd ott.

febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

De ha mas az izlese minek van velem?

Vannak baratai , akik nem ismernek, kerdeztem hogy szerinted mit szolnanak ha megtudnak milyen baratnod van? Mire a valasza: hat biztos van aki azt mondana, hogy szep vagy, van aki meg hogy atlagos, vagy csunya

febr. 14. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!