Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eve vagyok egyutt egy sraccal, oda vagyok erte , ő sosem dicsert meg , barhogy kitettem magamert Most azt mondta hogy nem tudja mire tartom magam mert en csak egy atlagos nő vagyok.. szerintetek?

Figyelt kérdés

nem nagykepuseg, de rengeteg ferfinak tetszem es szeretnenek velem lenni, szep nonek tartanak es a barataim oda voltak ertem.

En ugy voltam a kapcsolataimban , vagyis ugy gondolom ha valakit szeretek, tetszik automatikusan csodalom es szamomra ő a leg.. mas is kapott mar ilyet? Hogy a sajat parja lehordja? Azt mondta h kinek hiszem en magam kulonben? Mire tartom magam? Mit hiszek magamrol? Nem vagyok egy Claudia Shiffer stb csak mert vitatkoztunk



febr. 14. 11:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
a srác semmibe vesz, jobbat érdemelsz!
febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#10

Mittudomén, jó neki hogy valakibe bele tudja dugni a farkát.

És te minek vagy olyannal aki így beszél veled, aki nem is vonzódik hozzád? Veled sincs minden rendben

febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
En szeretem es ertekelem es tenyleg vonz de a kijelentese utan azt erzem kiabranditott… nem hinnem hogy tudok olyan emberrel lenni tovabb aki csak atlagosnak tart, kivulallotol nem erdekel de a sajat paromtol ez rosszul esik. Eddig sem ertettem h soha nem dicsert meg tehettem en barmit, de most vita kozben el is arulta magat. Majd azzal mentegetozott hogy ô nem a kulsosegekre gondolt meg hogy csak most a vita utan gondolja igy eddig nem igy latott..
febr. 14. 12:10
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól van nem kell tovább ragozni, hagyd ott úgy átlagosan.
febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Járjál olyannal, aki szívesen járna veled. Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel.
febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"De ha mas az izlese minek van velem?"


Nem az a valóban fontos kérdés, hogy ő miért van veled, hanem az, hogy te miért vagy vele azok után, hogy ilyeneket mond.


"Most azt mondta hogy nem tudja mire tartom magam mert en csak egy atlagos nő vagyok."


Én erre annyit mondtam volna nyugodt hangnemben, hogy rendben, megértem és elfogadom, hogy így érez, ezért mától érezze szabadnak és függetlennek magát, ahogy én is.

febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen 😂

“Hát te sem vagy már fiatal”

Ez a görcs 12 évvel volt nálam idősebb.

Üres volt, soha nem bókolt és soha nem mondta hogy szeret.

El is hagytam mert kezdtem elhinni hogy nekem nőként jól kell keresnem ahhoz hogy kelljek valakinek, egyedül kell otthont teremtenem mert nincs mellettem egy férfi.

De találtam egy normális embert, aki mindig szépnek lát, mindig bókol, nem jön haza üres kézzel és nem nekem kell otthont teremtenem hanem együtt építkezünk.

Dobd ki mert tönkreteszi az önértékelésedet teljesen!

febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de akit szeretek, az én szememben nemhogy nem átlagos, hanem szép, sőt a szàmomra a legszebb. Igen, és sok nagyon szép nő van még rajta kívül, de nekem az a legszebb nő akit szeretek. Szóval férfiként is azt mondom: Csak szexre kellesz Neki és ez Téged láthatóan zavar, ez rendben is van így, viszont az én tanácsom is a szakítás.
febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Lesz olyan akinek te leszel a legszebb.

De most az idődet pazarlod olyanra aki nem értékel téged.

febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy miért nem esik le neked, hogy egyáltalán nem szeret téged. Miért kell őt analízis alá dobni? Hagyd el azt jól van.
febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!