Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap ignorálása?

Figyelt kérdés

Párom kijelentette, hogy nem ünnepel ilyen hülyeségeket, és helyette egész este játszik.

Eddig is hangsúlyozta, hogy ez egy kitalált ünnep, és őt nem érdekli, de tavaly legalább egy virágot kaptam tőle. Idén azt beszéltük meg, hogy most nem megyünk étterembe, de itthon vacsizunk/borozunk, ebből már nyilván nem lesz semmi. Hogyan kellene erre reagálnom? Én többször elmondtam a 2 év alatt, hogy nem kell nagy dobra verni, de azért nekem számít, egy itthoni romantikus vacsorával is beértem volna. Egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy ott hagyjam a fenébe, olyan szinten hagyjam figyelmen kívül az igényeimet.


febr. 14. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

"Párom kijelentette, hogy nem ünnepel ilyen hülyeségeket, és helyette egész este játszik.


Eddig is hangsúlyozta, hogy ez egy kitalált ünnep, és őt nem érdekli, de tavaly legalább egy virágot kaptam tőle."


Megmondta, hogy szerinte kitalált haszontalan, semmitmondó ez a nap és te mégse fogtad fel.

Tavaly azért még a kedvedben járt, de nem fűlt hozzá a foga.

Most meg inkább játszik mint veled "ünnepelné" ezt a híres napot.

Valahol tök igaza van lássuk be. Csak kidobod a pénzt, energiát miközben napról napra kéne egymást szeretni.

Szerintem nem hozzád való emberke mellett vagy. Bár kérdéses találsz-e olyan alakot, aki nyagattás nélkül évről évre ezen a napon "ünnepelne" veled.

Néha még a karácsonyi ünnepek se jönnek össze.

Nem olyan az ajándék, a virág és akkor megintcsak az a probléma.

Nem tudom őszintén szólva én sem, hogy miért nem érted meg, hogy neki ez a nap semmitmondó.

febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Az már régen rossz, ha a párodtól úgy kell kikönyörögni, hogy egy kicsit a kedvedben járjon. Ez a pasi nem törődik veled, kérdező. A nagy Valentin napi ellenállása is csak egy jó ürügy, hogy a kisujját se kelljen megmozdítania a kapcsolatért. Én semmi jóra nem számítanék már tőle a jövőben, szóval részemről kalap-kabát lenne.
febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%

Most mi is ignoráljuk. Párom mondta, hogy hülyeségnek tartja és tartsuk meg a pénzt máskorra. Leginkább utazásokra vagy pizzázunk valamikor. Ráadásul délutános és csak ezért egy szerdára egyikünk sem akart szabadnapot. (Illetve nekem más miatt volt hétfőre.) Úgyhogy ennyi a Valentin és nem vesztünk össze.


35/F

febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13

de mi mindketten itthon vagyunk, és én sem terveztem nagy dolgot, csak egy közös vacsorát szerettem volna, de ő inkább játszott.

febr. 14. 22:36
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez a része tényleg érthető, mert az nem lett volna nagy dolog.
febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!