Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a durva szavak, amiket semmiképpen sem lehet megbocsátani egy esetleges vita során?

Figyelt kérdés

Kis dolgon akadt ki rám a pasim, azzal vádolt, hogy én lesz@rom őt, holott csak egy felesleges nyavajgást nem szeretem volna hallgatni …

Majd írta üzenetben, hogy lezárta.

Én meg fogtam magam és visszaírtam, hogy rendben van, akkor lezártnak tekintem.

Erre jöttek a durva üzenetek, hogy:

jellemtelen, gerinctelen, emberileg nulla, féreg, beteg nő, meg azt is, hogy mások megvernének stb.

Előtte 2 nappal meg drága szerelmem …

Hogy juthat el idáig valaki?


febr. 14. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg úgy, hogy mentális problémái vannak és jól érezted, hogy tényleg egy hiszti volt amikor azt várta volna, hogy babusgasd és teperj érte.


Mivel nem kapta meg elkezdett támadni. Tipikus érzelmi manipuláció a leírtak alapján.

febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy megemlíti a verést, repül.
febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1

Akkor egyértelmű itt a szakítás, ugye?

febr. 14. 23:27
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Első ilyen alkalom?


Egyébként valószínűleg igen, ha teret adsz az ilyen dolgoknak sokszor elő fog még fordulni és benne ez úgy fog lecsapódni, hogy ő az ártatlanság mintaképe. Azt nem tudom mennyire tudatos vagy mennyire van vele tisztában de a kapcsolatra nézve ez nem is igazán számít. Mindenképpen probléma és egy folyamatos lelki stressz lenne.


#1 voltam.

febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Pontosan, babusgatást várt 😃😃😃

Amúgy nem az első alkalom, 3. talán, ennyire nem volt durva korábban.

febr. 14. 23:39
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos akkor nincs miről beszélni.


Szinte 100% hogy vannak mentális problémái. Ha tippelnem kellene azt mondanám szar gyerekkora volt és azt is előadta már korábban, hogy te vagy élete szerelme és a megmentője.


Jól gondolom?

febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tedd össze a két kezed és adj hálát az égnek, hogy vége.
febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6

Anyuka teljesen elkényeztette, a mai napig nem tudott elszakadni ettől a pátyolgatós few people are still waiting áyostörténettől.


Élete szerelme az nem vagyok, megmentō

febr. 14. 23:52
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha lekurv*z bár ha anyukam kurv*zná méginkább rosszul esne. Vagy ha fenyeget.
febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Manipulálni próbált, de nem sikerült ezért teljesen kiborult... A legjobb ha nem is gondolsz erre a bohócra többet :D
febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!