Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vállal fel, mit tegyek?N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel, mit tegyek?N

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet gyerekesen fog hangzani a kerdesem, de felnott vagyok es a baratom is az. Alapvetoen nem erdekelne a kozossegi media, mert nem hasznalom semmire csak olvasgatok rajta.

Viszont a baratom eleg aktiv szereplo, azaz van neki 2000 feletti ismerose, x hetente valamit posztol. Ebbol meg mindig nem kellene, hogy zavarjon az, hogy rolam semmi nincsen kint. De! Amikor elkezdtunk jarni akkor meg mindig fent volt az exerol kb 20 kep es kulonbozo posztok. Nem voltak frissek hiszen mar regen szakitottak, de ott volt es lattam amit lattam.. posztolt rola akar olyan képet is, hogy a csaj egyedul volt rajta, tehat meg nem is kozosen. Ezek a kepek meg fel ev mulva is ott voltak, en szoltam neki tobbszor, hogy ez amugy zavar es sokadikra levette. Azota rolam meg semmit nem kozolt pedig mar egy eve egyutt vagyunk es keszult rolunk sok kep, voltunk sok helyen.

Alapvetoen nem zavart volna, de mivel o aktiv es korabbi baratnokrol voltak kepek igy elkezdett zavarni.

Rakerdeztem vagyis mondtam neki, hogy rosszulesik. Azt valaszolta azert nem posztol rolam, mert mar nem is hasznalja o sem ezeket (de hasznalja, hetente kitesz valamit, alalalaban munkaval kapcsolatos, de neha egyeb dolgokat is).

Engem annyira elkezdett ez frusztralni korabbi tapasztalatimbol kiindulva, hogy ugy erzem erzelmileg tavolodok, bezarok, nem tudok bizni benne, nem ertem ot. Mar olyan szelsoseges lett a gondolkodasom, hogy lehet nem is tetszek neki, lehet szégyell, lehet mas nokkel kavar, lehet ciki vagyok.


Hogyan lehet ezt megoldani?


Felek, ha nem oldjuk meg akkor tenni fogok olyan dolgokat amivel a kapcsolatot rombolom pl visszaigazolás kereses vagy bebeszelem, hogy megcsal es emiatt nyitottabba valok masokhoz, ugy gondolom en is megtehetem, ha o is stb.

Mit tegyek? Neki is mondtam mar tobbszor, hogy zavar! De ugy latom nem fog ez ellen tenni. Pedig elmondtam amit itt is, hogy leginkabb azert is, mert exerol lattam a sok onlengos kepet es rolam meg csak egy emlitest se tett.


Kerlek porbaljatok meg segiteni, koszonom!


febr. 15. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nyugostan rombold le, ennek igy semmi értelme. Nem te tehetsz róla.
febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Én ott hagynám és kész.
febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%

"felnott vagyok es a baratom is az"


Tévedsz.

febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat. Igazatok van, ugy gondolom vagy szakitok vele vagy elfogadom a helyzetet amire latszolag nem vagyok kepes.


Egyszerűen felemeszt, egyre tobbet kattogok ezen es nem tudok tullepni. Tudom, hogy a következménye az lesz, hogy artok a kapcsolatnak.

febr. 15. 11:15
 5/21 A kérdező kommentje:

3, meghallgatlak, ha leirod a velemenyedet.

Szivesen elolvasom miert vagyok gyerek es miert ne foglalkozzak a ténnyel, hogy engem szégyell. Koszonom

febr. 15. 11:16
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Szingli voltam, mikor regisztráltam fb-ra, nem sokkal később összejöttem jelenlegi barátommal. Vannak róla fent kêpek, egyedül is, velem közösen is. Ha szétmennénk (nincs kilatásban ilyen), akkor minden képet leszednék, de ha új párkapcsolatom lenne, róla már nem tennék ki semmit. Megkattant a világ, nagyon sokan a social mediaban élik (ki) az életüket, én ebben nem akarok részt venni. A már fent lévő tartalmaimat is folyamatosan szelektálom, törlöm, mert semmi értelme ország-világ elé kirakni a magánéletet. És az, hogy mi van fb-n, az teljesen független a valós érzelmektől. Én azt gyanítom, a párod is így átfordult, hogy már nem akarja a magánéletet kirakni a nyilvános térbe (főleg hogy sok ismerőse van), és ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy felvállal, vagy nem vállal fel.

N

febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Figyu.

Nekem is volt ilyen, irt nekem üzit hogy “like a profilképedre”. A kis b.zi…….

Üzenetet írt, de nem likeolta. Ez nagyon rosszul esett és tönkretette az önbizalmam. Milyen ronda semmirekellő nő lehetek, ha nem mer felvállalni még egy likeot sem…..Egy titok voltam csak. Egy nagyképű mamahoteles tanárnak…..

Én teszek a facebookra, esküszöm nem érdekel, de ha nem vállal fel , tehát se egy kép , se semmi velem kapcsolatban az azt jelenti hogy neki nyitva a kapu, bárki más nő besétálhat rajta.

Nem kell elfogadnod meg megértened meg ilyenek.

Nem kellesz neki eléggé.

Nyisd ki a szemed. Már az is hatalmas baj hogy úgy kell neki szólni hogy szedje le az exe képét???

Neked is ha lenne önbizalmad, felszívnád magad és közölnéd vele hogy ennek itt vége.

Neked is csak egy életed van és rövid az élet, az idő pedig a legértékesebb .

Ne rabolja az idődet, menjen a p.csába az ilyen utolsó suttyó.

Mi vagy te? Lezáratlan előző kapcsolatok folytatása?

Neked is lesz majd olyan aki imádni fog, feleségül fog venni és a legnagyobb félelme az lesz az életben hogy téged elveszít.

Nem ő az igazi. Hagyd el mert neki te mint nő nem számítasz . Ha meg üríteni akar, keressen egy másik lyukat.

Hallgass rám kérlek mert tapasztalt ember vagyok,ezekből soha nem lesz társ, férj és semmi.

febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

Én 8 éve élek kapcsolatban. Soha a büdös életbe nem raktunk ki sem képet sem a kapcsolatban státuszt. És nem is hiányzik. Mi a mi szerelmünket saját magunknak éljük, nem az egész világnak. Viszont, bárhol kimutatom hogy szeretem, utcán, étteremben, plázában bárhol. Fogjuk egymás kezét néha van egy-egy csók is. Ne a közösségi médiától függjön a kapcsolat.

Bemutatott téged a barátainak?

Megfogja a kezed az utcán?

Ez a felvállalom szerep.

Viszont abban teljes mértékben egyetértek, hogy az előző barátnő képét illik leszedni.

De ha felrakunk egy kapcsolati státuszt meg képeket, ha úgy adódik hogy szétmentek azt törölni kell, állítgatni stb. Macerás, arról nem is beszélve hogy mindenki aki közeli ismerős ezzel kezd foglalkozni. Idegesítő ha mindenki a magánéleteddel foglalkozik.

febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Koszonom 7, megfogott amit irtal. Igazad van, nincs onbecsulesem es onertekelesem, hogy meg egyaltalan mellette vagyok.

Nagyon nehez ezt meglepnem, pont emiatt, mert szegyent erzek, hogy keves vagyok,(valoszinuleg akkor masnak is az leszek, engem titkolni kell vagy azert mert nem vagyok olyan fancy vagy azert, mert a hodolok lekopnanak).


Gondolkozni fogok rajta es erot gyujtok.

febr. 15. 12:10
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
Lehet
febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!