Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vállal fel, mit tegyek?N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel, mit tegyek?N

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet gyerekesen fog hangzani a kerdesem, de felnott vagyok es a baratom is az. Alapvetoen nem erdekelne a kozossegi media, mert nem hasznalom semmire csak olvasgatok rajta.

Viszont a baratom eleg aktiv szereplo, azaz van neki 2000 feletti ismerose, x hetente valamit posztol. Ebbol meg mindig nem kellene, hogy zavarjon az, hogy rolam semmi nincsen kint. De! Amikor elkezdtunk jarni akkor meg mindig fent volt az exerol kb 20 kep es kulonbozo posztok. Nem voltak frissek hiszen mar regen szakitottak, de ott volt es lattam amit lattam.. posztolt rola akar olyan képet is, hogy a csaj egyedul volt rajta, tehat meg nem is kozosen. Ezek a kepek meg fel ev mulva is ott voltak, en szoltam neki tobbszor, hogy ez amugy zavar es sokadikra levette. Azota rolam meg semmit nem kozolt pedig mar egy eve egyutt vagyunk es keszult rolunk sok kep, voltunk sok helyen.

Alapvetoen nem zavart volna, de mivel o aktiv es korabbi baratnokrol voltak kepek igy elkezdett zavarni.

Rakerdeztem vagyis mondtam neki, hogy rosszulesik. Azt valaszolta azert nem posztol rolam, mert mar nem is hasznalja o sem ezeket (de hasznalja, hetente kitesz valamit, alalalaban munkaval kapcsolatos, de neha egyeb dolgokat is).

Engem annyira elkezdett ez frusztralni korabbi tapasztalatimbol kiindulva, hogy ugy erzem erzelmileg tavolodok, bezarok, nem tudok bizni benne, nem ertem ot. Mar olyan szelsoseges lett a gondolkodasom, hogy lehet nem is tetszek neki, lehet szégyell, lehet mas nokkel kavar, lehet ciki vagyok.


Hogyan lehet ezt megoldani?


Felek, ha nem oldjuk meg akkor tenni fogok olyan dolgokat amivel a kapcsolatot rombolom pl visszaigazolás kereses vagy bebeszelem, hogy megcsal es emiatt nyitottabba valok masokhoz, ugy gondolom en is megtehetem, ha o is stb.

Mit tegyek? Neki is mondtam mar tobbszor, hogy zavar! De ugy latom nem fog ez ellen tenni. Pedig elmondtam amit itt is, hogy leginkabb azert is, mert exerol lattam a sok onlengos kepet es rolam meg csak egy emlitest se tett.


Kerlek porbaljatok meg segiteni, koszonom!


febr. 15. 10:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
Folyt. változott a világnézete. Nekem egy b.nőm egy időben mindent posztolt. Mit evett, ivott, milyen ruhát vett fel. Most sétál, most moziban van. Stb. Változott. Semmit már kb. Egy éve. Azt mondta beleunt.
febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen mindig gyanús. Elsőre benyaltam én is ezt a dumát, hogy már nem használja, megunta, megváltozott, stb. Aztán az exem lebukott, hogy titokban más nőknek írogat, a hátam mögött ismerkedik online.

Legközelebb is belefutottam egy ilyenve, sajnos. Ott már okosabb voltam. Vidáman mosolyogva, bólogatva hallgattam a kifogásokat, hogy miért nem látni a közösségi médiában, hogy egy pár vagyunk. Aztán ugyanúgy mosolyogva elkértem a mobilját. "Természetesen" rendszeresen írogatott az exének, meg egy kolléganőjének is.


Khm... Ezek után én azt mondom, hogy egy próbát megér, kérd meg egy barátnőd, hogy kezdjen el nyitni felé, aztán kiderül sokminden. Lehet, hogy elsőre tisztázza, hogy foglalt és tipli van. De lehet, hogy előadja a magányos farkast...

febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12, arra gondoltam, hogy esetleg minden posztját elkezdem majd szivecskezni es kommentelni. Ha valakivel kavar es joszandeku a lany akkor ezekből tudni fogja, hogy vagyok es talán figyelmeztet engem :(


De hozzáteszem amit 7 irt azt kell cselekednem. Csak meg batorsagot kell gyujtenem.

febr. 15. 12:53
 14/21 A kérdező kommentje:
11, de o posztol most is. Nem annyit, mint regen az biztos, de posztol.
febr. 15. 12:53
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

7 vagyok .

Ha erőt akarsz gyűjteni meg egy kis önbizalmat akkor Bihari Vikit nézegesd .

Én azoknak a videóknak köszönhetem hogy elhagytam azt aki nem értékelt, kidobtam azt aki kihasznált és csak annak van helye az életemben akik valóban szeretnek.

Ha a jóisten jönne hogy ígérgessen hazudozzon manipuláljon, azt is elküldeném.

Soha ilyen erősnek nem éreztem magam.

Bihari Viki nézd meg.

febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

De ne is ránk hallgass, hiszen mi idegenek vagyunk.

Hallgass magadra.

Érzed hogy nem jó.

Nagyon jól működnek az emberi ösztönök, hidd el.

Nekem nulla önbizalmam volt 30 éves koromig mert úgy neveltek.

De utána kinyílt a szemem.

Rengeteg olyan dolgot csináltam végig amit más feladott volna. Túléltem minden nehézséget.

És akkor belefutottam egy olyanba akinek én vagyok a legszebb a legokosabb. Mert szeret, és azonnal gyereket akart meg házasságot.

Amíg nem volt önbizalmam , csak olyanok jutottak akik kihasználtak szexelni meg vacsorázni.

A férjem meg azt sem tudja hogy ugráljon körbe.

Igen, annyi selejt kapcsolat után megérdemlem.

Hogy mindenhol büszkén jelenik meg velem, és mindegy hogy vannak rossz tulajdonságaim, olyan mintha egy szemellemző lenne előtte.

8 éve hogy házas vagyok.

Tesóm szerencsésebb.

18 évesen hozta össze a sors a férjével aki soha egy szóval nem bántotta és büszke rá.

febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16, nagyon szepen koszonom <3

Amit irsz csodalatos, gratulalok a szep kapcsolatotokhoz!

Igazad van, erzem, hogy valami nem jo ebben a tortenetben, egyre erosebben. Igerget, de valojaban nem lep elore velem. Pontosan ezt gondolom amit te is leirtal, ha egy ferfi akar akkor azonnal akar mindent es nem lesz kerdes semmi. Itt ezt nem latom, sem az internetes eleteben sem a kozos eletunkben.

febr. 15. 13:40
 18/21 anonim ***** válasza:
28%

Pedig nem vagy felnőtt, ha egy online felület, amire bárki bármit posztolhat, írhat stb. fontosabb neked az, hogy EGYÉBKÉNT, a való életben milyen veled a párod, odafigyel rád, hasonló a gondolkodásmódotok, tudtok beszélgetni, közös programokban gondolkodni, a hétköznapok és az élmények is jók vele, a szex is rendben van stb. EZEK számítanak, nem a nyomorult poszt a FB-on. Akit ismertek, akik fontosak nektek azok nyilván tudják, hogy egy pár vagytok. Félsz, hogy rárepül valaki mert szinglinek hiszi? Ez bizalmi probléma, azon pár kép nem fog segíteni, mert aztán majd találsz mást, ami miatt féltékeny leszel.


Én még abban sem vagyok biztos, ohgy a FÉRJEMMEL be van-e állítva, hogy kapcsolatban vagyunk, vagy még mindig szingli vagyok FB-on, az ő státuszát meg aztán pláne nem nézegetem.


És eszembe nem jutna nézegetni, hogy neki a régi posztjaiban ki van fenn/kinn/megosztva, vagy hogy kit lájkol.

febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
18-as vagyok: abban viszont egyetértek az előttem szólokkal, hogy ha ez téged ilyen szinten zavar, akkor szakítsatok, mert ha nincs bizalom, akkor nem érdemes erőltetni a dolgot. Majd találsz olyat, aki vagy fenn sincs FB-on vagy az első randi után beállítja, hogy kapcsolatban.
febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De azt nem veszitek eszre, akik azt írjak,hogy esetleg vedi,meg megunta,hogy meg se unta, posztol? Es a csávó mondta azt, nem azt hogy vedi...eszébe se jutott, csak kajlizik.
febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!