Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vállal fel, mit tegyek?N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel, mit tegyek?N

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet gyerekesen fog hangzani a kerdesem, de felnott vagyok es a baratom is az. Alapvetoen nem erdekelne a kozossegi media, mert nem hasznalom semmire csak olvasgatok rajta.

Viszont a baratom eleg aktiv szereplo, azaz van neki 2000 feletti ismerose, x hetente valamit posztol. Ebbol meg mindig nem kellene, hogy zavarjon az, hogy rolam semmi nincsen kint. De! Amikor elkezdtunk jarni akkor meg mindig fent volt az exerol kb 20 kep es kulonbozo posztok. Nem voltak frissek hiszen mar regen szakitottak, de ott volt es lattam amit lattam.. posztolt rola akar olyan képet is, hogy a csaj egyedul volt rajta, tehat meg nem is kozosen. Ezek a kepek meg fel ev mulva is ott voltak, en szoltam neki tobbszor, hogy ez amugy zavar es sokadikra levette. Azota rolam meg semmit nem kozolt pedig mar egy eve egyutt vagyunk es keszult rolunk sok kep, voltunk sok helyen.

Alapvetoen nem zavart volna, de mivel o aktiv es korabbi baratnokrol voltak kepek igy elkezdett zavarni.

Rakerdeztem vagyis mondtam neki, hogy rosszulesik. Azt valaszolta azert nem posztol rolam, mert mar nem is hasznalja o sem ezeket (de hasznalja, hetente kitesz valamit, alalalaban munkaval kapcsolatos, de neha egyeb dolgokat is).

Engem annyira elkezdett ez frusztralni korabbi tapasztalatimbol kiindulva, hogy ugy erzem erzelmileg tavolodok, bezarok, nem tudok bizni benne, nem ertem ot. Mar olyan szelsoseges lett a gondolkodasom, hogy lehet nem is tetszek neki, lehet szégyell, lehet mas nokkel kavar, lehet ciki vagyok.


Hogyan lehet ezt megoldani?


Felek, ha nem oldjuk meg akkor tenni fogok olyan dolgokat amivel a kapcsolatot rombolom pl visszaigazolás kereses vagy bebeszelem, hogy megcsal es emiatt nyitottabba valok masokhoz, ugy gondolom en is megtehetem, ha o is stb.

Mit tegyek? Neki is mondtam mar tobbszor, hogy zavar! De ugy latom nem fog ez ellen tenni. Pedig elmondtam amit itt is, hogy leginkabb azert is, mert exerol lattam a sok onlengos kepet es rolam meg csak egy emlitest se tett.


Kerlek porbaljatok meg segiteni, koszonom!


febr. 15. 10:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mert nem vállal fel és hazudik az arcodba szemrebbenés nélkül.
febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!