Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 eves parkapcsolat ? Tanacsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 eves parkapcsolat ? Tanacsok?

Figyelt kérdés

Az eslo 2 ev tokeletes volt figyelmes,meghalgatott,megbeszeltuk a problemainkat,szepen beszelt,es szepen viselkedett.

4 eve elunk egyutt nalunk.

Nagyon regota fenn alnak a problemaink es nem igazan sikerult megoldani.Mert ha elmondtam neki hogy nem figyel ram mar,sokat megy el othonrol(van hogy reggel 6 kor er haza) a baratokkal engem sosem vitt magaval mert a baratainak nincsenek baratnoik mind egyedulalloak.

Csunyan beszel es viselkedik velem (tegyuk fel elejtek valamit,megbotlok,kiontok valamit akkor bal***fasz,bango,figyelmetlen)

Ha megkerdezem netalan hogy hol volt,kivel akkor azt mondja mindig hogy semmi kozod hozza,teged mit erdekel.

Ha ezeket mondtam neki regebben akkor mindig azt mondta hogy hisztizek,tul reagalom,volt hogy sirtam es ugyis el ment a barataival

Ha sirok akkor az van hogy tul erzekeny vagyok,mindenen bogok

A haztartasbol sem vette ki a reszet sosem mondvan hogy ez a no dolga (enis ugyan ugy dolgozom mint o ) Volt hogy szova tette valaki hogy miert nem vesz nekem viragot erre azt mondta hogy nem erdemlem meg!

Enis hibas vagyok mert nagyon konnyen felkapom a vizet,meggondolatlanul mondok dolgokat de amikor hibas vagyok mindig bocsanatot kerek/kertem

Tegnap eszre vettem hogy egy lanynak a tortenetet instagrammon kedvelte (5-6 storyat) es azt mondta hogy valoszinu veletlenul nyomata meg. Es hogy megint keresem az okot hogy veszekedjunk holott rengetegszer elmondtam hogy engem ez zavar es hogy fejezze be ezeket de nem tette.

Az agyban sincsenek rendben a dolgok mert nekem nincsen kedvem hozza.(1.5. 2 eve kb) Egyszeruen nem kivanom :(

Ilyenkor ha mondom neki all hisztizni hogy en a baratnoje vagyok es h ugymond ez a dolgom.

Egy honapja nagyon gondolnodom a szakitason mert nincs turelmem hozza,idegesit szinte mar azis hogyha hozzam szol.

Folyton feszult vagyok,kedvetlen.

Mindig hogyha osszeveszunk jonnek az igeretek hogy megvaltozik valtoztatunk,boldogga fog tenni, azt akarja hkgy boldog legyek.

De en nemtudom mit tegyek

21,24 evesek vagyunk

Varom a tanacsokat,aki volt mar hasonlo helyzetben hogy oldottak meg vagy szakitottak e ?.



#egyutt maradni
febr. 15. 12:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Már rég ki kellett volna dobni. Na de tedd meg még ma.
febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben szakítanék, mert ebben a kapcsolatban egy cseléd vagy, akinek kuss a neve.


Hogyha nincs hozzá közöm, hogy mit csinál, nem érdekli az érzéseim, miért vagyunk együtt?

febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

21 évesen 7 éves kapcsolatban?? Nő komment.

Igen, ideje lenne kitenni, mint a hasmenéses macskát. Rég ki kellett volna.

febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

Hagy el.


F

febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nalunk lakik nincs jo kapcsolata a szuleivel oda nem megy

kulon koltozni nem tud. Utcara 7 ev utan sajnalom

febr. 15. 12:59
 6/41 A kérdező kommentje:
Ha szoba hozom a szakitást akkor azt mondja hogy en ot eldobom 7 ev után,hogy nekem ennyit jelentett,hogy nem is igy viselkedett velem csak be kepzelem hogx ő szeret engem es én azert akarom elhagyni mert nem szeretem,hogy nekem más kell.Mindig elbizonytalanit es sokszor tenyleg en erzem magam hibasnak :((((
febr. 15. 13:04
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Van albérlet.

Mikor nincs otthon összepakolod a bőröndöt és koteszed. Ha kell meghúzza magát valamelyik "jóbarátnál"! Amikor ezt megteszed legyen nálatok egy-két férfi barátod,rokonod hátha hőbölög e.


És ezt férfiként tanácsoltam.

febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
5: Nem muszáj utcára tenni, ha szeretnéd élete végéig együtt lakhattok és kiszolgálhatod.
febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon luzer vagy kérdező…. 😞
febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Én azt az 5 évet sajnálnám amit elcsesztem, nem őt. Szakíts csak, felnőtt ember, oldja meg
febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!