Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 eves parkapcsolat ? Tanacsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 eves parkapcsolat ? Tanacsok?

Figyelt kérdés

Az eslo 2 ev tokeletes volt figyelmes,meghalgatott,megbeszeltuk a problemainkat,szepen beszelt,es szepen viselkedett.

4 eve elunk egyutt nalunk.

Nagyon regota fenn alnak a problemaink es nem igazan sikerult megoldani.Mert ha elmondtam neki hogy nem figyel ram mar,sokat megy el othonrol(van hogy reggel 6 kor er haza) a baratokkal engem sosem vitt magaval mert a baratainak nincsenek baratnoik mind egyedulalloak.

Csunyan beszel es viselkedik velem (tegyuk fel elejtek valamit,megbotlok,kiontok valamit akkor bal***fasz,bango,figyelmetlen)

Ha megkerdezem netalan hogy hol volt,kivel akkor azt mondja mindig hogy semmi kozod hozza,teged mit erdekel.

Ha ezeket mondtam neki regebben akkor mindig azt mondta hogy hisztizek,tul reagalom,volt hogy sirtam es ugyis el ment a barataival

Ha sirok akkor az van hogy tul erzekeny vagyok,mindenen bogok

A haztartasbol sem vette ki a reszet sosem mondvan hogy ez a no dolga (enis ugyan ugy dolgozom mint o ) Volt hogy szova tette valaki hogy miert nem vesz nekem viragot erre azt mondta hogy nem erdemlem meg!

Enis hibas vagyok mert nagyon konnyen felkapom a vizet,meggondolatlanul mondok dolgokat de amikor hibas vagyok mindig bocsanatot kerek/kertem

Tegnap eszre vettem hogy egy lanynak a tortenetet instagrammon kedvelte (5-6 storyat) es azt mondta hogy valoszinu veletlenul nyomata meg. Es hogy megint keresem az okot hogy veszekedjunk holott rengetegszer elmondtam hogy engem ez zavar es hogy fejezze be ezeket de nem tette.

Az agyban sincsenek rendben a dolgok mert nekem nincsen kedvem hozza.(1.5. 2 eve kb) Egyszeruen nem kivanom :(

Ilyenkor ha mondom neki all hisztizni hogy en a baratnoje vagyok es h ugymond ez a dolgom.

Egy honapja nagyon gondolnodom a szakitason mert nincs turelmem hozza,idegesit szinte mar azis hogyha hozzam szol.

Folyton feszult vagyok,kedvetlen.

Mindig hogyha osszeveszunk jonnek az igeretek hogy megvaltozik valtoztatunk,boldogga fog tenni, azt akarja hkgy boldog legyek.

De en nemtudom mit tegyek

21,24 evesek vagyunk

Varom a tanacsokat,aki volt mar hasonlo helyzetben hogy oldottak meg vagy szakitottak e ?.



#egyutt maradni
febr. 15. 12:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

"nalunk lakik, ... sajnalom"

Menjen. Tedd/tegyétek ki. Magadat nem sajnálod?

Ne élősködjön rajtatok úgy, hogy te dolgozol is rá, és sírsz.

febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de nem te vagy az ő életéért a felelős, nem a te feladatod kitalálni, hogy mi lesz vele, ha nem lakhat nálatok.


Ha jófej vagy, akkor adhatsz neki határidőt, hogy van 2 hete helyet találni, vagy valami, de ez sem kötelező, sőt ellenjavallt.


Szakítasz, költözzön. Gondolom kényelmes volt 7 évig lakbér nélkül éldegélni, abból talán összespórolt egy albérlet kauciójára, és el tud költözni :)

febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert neki nincs hol laknia te ne maradj benne egy kapcsolatban.


Van több lehetőség is:

1. Kifizettek neki egy szállodát egy hónapra

2. Megengeditek, hogy ott aludjon nálatok még egy hónapig (de akkor lehet lopni fog zárjátok el az értékeket)

3. Segítetek neki albérletet találni, akár kerestek egyet és ha szerződik (ő), akkor kifizetitek a foglalót, aztán fizeti a részleteket

4. Munkásszálláson kerestek neki helyet


És ha a fentiek bármelyikét megteszitek, akkor nagyon rendesek vagytok, annyira, amennyire nem elvárható tőletek.


Ha nem akar ott lakni, akkor mehet a barátaihoz vagy tényleg vissza a szüleihez. Nekem amúgy anyum mindig azt mondta, hogy úgy válasszak férjet, hogy ahogy a szüleivel bánik, úgy fog velem is mert az ember a családon belüli viselkedést nem tudja máshol megtanulni. Szóval, ha valaki nincs jóban a szüleivel, hacsak a szülők nem nagyon gázosak, akkor az hatalmas red-flag (ha gázosak, akkor meg azért), van egy-egy kivétel, de …

febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.

Megalázó, ahogy bánik veled.

Szüleid mit szólnak? Tudják hogyan viselkedik veled? Én nem tűrném hogy a saját házamban így bánjanak a lányommal.


Addig rakd ki míg nem késő, ne adj isten gyereketek lesz. Csak sajnáltatja magát, de ha valóban szeretne és veled akarna lenni, akkor nem így viselkedne! Fiatal vagy, találsz ennél 100x különbet, aki megbecsül és a tenyerén hord.

febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
A szüleim ezeket nem tudják mert ha tudnák nem hagynák hogy vele legyek.Mindig mindenki elött titkoltam,védtem őt. Annyira manipulál mindig és rám háritja a dolgokat,hogy sokszor velem is elhiteti,hogy én vagyok a szar ember amiért veszekszem vele,és ha csunyán vissza szolok ha sérteget de egyszerűen annyira ki vagyok,hogy másképp nemtudok már hozzá szolni/viselkedni vele.
febr. 15. 14:39
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Haladás, hogy kezded felfogni manipulál téged.

Boldog vagy így? Nem!

Jó ez így neked? Nem!


Akkor változtass kérlek!

Hiába írjuk le itt 100an, mi tegyél, neked kell lépned.

febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Andi80018 ***** válasza:
89%

Lőtéri kutyát nem érdekli, hogy nem tud hova menni. Ha nem megy magától, kérj segítséget. Lelkileg le akar építeni, és legyengíteni.Nárcisztikus,lehet a csávesz.


Sőt, én mindenképpen ajánlom a segítséget, ne is menjen többet a közeledbe.

febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Tudom annyira utálom magamat amiért ennyire be dölök neki :((
febr. 15. 14:49
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne magad utáld, tölts tiszta vizet a pohárba. A szüleidnek mondd el, hogy vége, és kérd, hogy segítsenek 1-2 héten belül kitenni.
febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni. Fiatal vagy. Oldja meg lakjon ahol akar. Én 22 éve vagyok a párommal. Még most sem merek vele így beszélni. Nem szeret. Szólj a szüleidnek segítenek. Ja és nem állj vele többet szóba, nem fog meg változni. 41f
febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!