Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnét tudod, hogy válni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudod, hogy válni kell vagy csak depressziós vagy esetleg csak egy átmeneti hullámvölgyről van-e szó?

Figyelt kérdés
febr. 20. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Majd késobb jossz ra hogy jo dontes volt e
febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Onnan, hogy szeretem-e vagy se.
febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne. Hogy honnan lehet tudni, hogy még mindig csak hullámvölgy, vagy már nem az, már lépésre megérett helyzet.

Mert az van mikor kevés, hogy szeretem a másikat. Ha egyszerűen nem tudunk együtt élni. Ha szinte állandósulnak a súrlódások, a viták. Cseszhetem, hogy egyébként én szeretem.

febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy mindketten ugyanannyira akarunk változtatni és tesztünk is azért hogy jó legyen, nem csak üres szavak. Ez a hullámvölgy, válság, nevezzük mondjuk így. Ha valamelyik fél le akarja zárni és nincs benne sem igény sem hajlandóság tenni a házasságért, neadjisten már kifelé kacsingat akkor már veszett fejsze nyele és az egyetlen megoldás sajnos a válás.
febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már annyira irritál a másik fél (minden téren), hogy azt érzed hogy egyedül is jobb mint vele. Van aki addig vár amíg undor kapja el a másik fél érintésétől stb.

Ott már egyértelmű hogy az nem csak egy hullámvölgy.

febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hullámvölgy van, de mindkét fél dolgozik a megoldáson, akkor a hullámvölgy csak ideig-óráig tart. Érzed, látod, hogy se te se a másik nem zárkózik el a megoldástól,a szeretet, a tisztelet ott van a szavakban és a tettekben, attól függetlenül, hogy nehezebb időszakot élnek meg. De ha már huzamosabb ideje (akár évek óta) tart a nehézség, vagy ha mindig ugyanaz a séma ismétlődik, mindig az egyik fél a "hibás", nincs igazi megoldás, csak a másik okolása, az reménytelen szerintem.
febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3: de jo, hogy ezt igy megfogalmaztad.


Jo lett volna, ha erre a kerdesre tudom a valaszt tinikoromban. Brutto 5 eves kapcsolat, 2 ev utan szakitas, fel ev se veled-se nelkuled, aztan ujra hivatalos lett, egy evig mukodott, majd megint szetmentunk de egyutt is voltunk meg nem is. Sosem tudtam, hol a hatar. Hogy hol van az a pont, ameddig meg erdemes tenni, es adjak bele mindent, ne dobjam el konnyen, es hol van az, amikor mar nyugodt szivvel mondhatom, en mindent megtettem. Nyilvan 16-21 eves kora kozott az ember ezt nem tudja esszel felmerni, mert tombolnak a hormonok. Mai fejjel talan azt mondanam, az elso szakitas utan hagyni kellett volna az egeszet, de akkor hiaba mondtak ezt a “nagyok, a felnottek” le se szartam, en jobban tudtam es mentem a sajat fejem utan. De ha meg nem jar vegig ezt a keserves utat, nem dobbenek ra egy csomo mindenre es nem tanulnek a hibaimbol.

Mindenesetre a legutolso szakitas ota eltelt mar 6 ev, az akkori volt baratom megnosult es gyereket varnak, en ferjhezmentem es szinten gyereket varok, szoval lenyegeben revbe ertunk, boldogok vagyunk mindketten.

febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!