Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve van szeretőm aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve van szeretőm aki attól jóval több , szeretem őt, de a páromat is. Nem tudom kit válasszak?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt, közöttünk kb 1 éve nincs szex és részemről vonzalom, sajnos állóvíz lett a kapcsolatunk, nem tudom elképzelni hogy így kelljen élnem de elengedni sem tudom, mert nagyon szeret engem , ha megtudná hogy van más azt is elnézné csak ne hagyjam el. Jó hozzám , őszintén szeret de számomra olyan ő mint a legjobb barat, tesrver csaladtag pont ezert nem tudom elengedni.

A szeretőmmel el tudnám képzelni hogy előre lépjünk, gyerekunk legyen annak ellenére hogy a parom a legjobb apa lenne a vilagon. A szeretommel csodas a szex, komoly intelligens ferfi de megsem olyan lelkitarsam mint a jelenlegi. Nem erzem magamhoz olyan kozel őt, ő arra hivatkozik hogy nem tudja magat adni mert nem egyedul van velem..sajnos donteni kell, valakit el kell engednem felel hogy rossz dontest hozok. 32 eves vagyok, mar nincs idom idot huzni, es jogom sem barkiet. Mit tegyek?



febr. 22. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

"és jogom sem bárkiét"


Egyem a szíved, de kis lelkiismeretes vagy :`)


Nyugi, nincs itt semmi dilemma. Mégis hogy szeretnéd a "párod", ha közben ilyen rondán elárulod?

febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd el mindkettőt, menj el gyónni, heverd ki mindkettőt és teljesen új, más személlyel ismerkedj, aki SZINGLI!
febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Tkp egyik férfi sem megfelelő a számodra. A "pároddal" nincs szex, csak barátok vagytok. Őt nem hagyod el, mert gyáva vagy felvállalni az igazságot, és egyszerűbb és kényelmesebb maradni a langyos fosban. A szeretőddel meg beszélgetni nem tudsz, csak testileg jó. Egyik sem egy jó párkapcsolat definíciója.
febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy harmadikat a csapatba, kevesen vagytok
febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Undorító vagy.
febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

A szeretot valaszd es a szerelmet es a szenvedekyt. A regi alloviz kapcsolatot meg hagyd ott. Nem veketlenul nincs szex abban a kapcsolatban. Ott mindig bsj van,ahol kieroltetett a szex vsgy keves vagy nincs.


Nem vagy undorito,en egyutterzek.

febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Egyiket se.
febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%

Valazeg poli vahy

Van ilyen

Kerdes h a paaik bevallajak e h ketten vannak?


A kollegamnak 2 "felesege" van, az elsotol elvalt anno de jo volt a kapcsolaz es mikor a kollegam ujrahazsosott kialakult ez az kapcsolat. Egyutt el az ex es a jelenlegi nejevel. Es van 5 gyerek. Ez a kapcsolat mar igy 6 eve tart.

febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Igazából gyáva vagy megmondani a párodnak, hogy már nem szereted és nem is érdekel. Rettegsz, hogy nem jön össze a szeretővel és akkor majd két szék közé esel.
febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Mar megint felteszed a kerdest?

Leirtunk mar?!

febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!