Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változik a hangulata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik a hangulata?

Figyelt kérdés

A párom mielőtt munkába megy akkor nyugis, de miután haza ért a munkából kb mindenért engem hibáztat.

Vagy ha pihenőnapján meg kérem egy 10 perces dologra akkor már veszekszik hogy nem tud pihenni.

Én meg nagy átlagban minden szabadnapomon takarítok (van amikor munka után is). De ha szóvá teszem akkor már jön a sértődés hogy miért nem bírom mert hogy ő is megcsinálja.(de valójában fele annyit vagy csak fél munkát csinál. (Pl: összeszedi a szemetet és bent hadja).

Aztán ha történik a cégnél valami akkor is rajtam tölti ki. Hiába mondtam hogy mondja el meghallgatom nem baj. Csak nem akarja megosztani se.

Meg jön azzal hogy ő többet dolgozik (óra számban ugyan az egy héten)



Ha meg sokáig van itthon akkor folyamat a barátainkkal van. Velem meg addig míg be nem kapcsolja a gépet és ez már zavar és többször mondtam neki és akkor is jön azzal hogy mikor ő lenne velem akkor meg mást csinálok.



Mit tehetnék hogy megjavitsam a kapcsolatot?

Meg hogy a munka se könnyű amit én csinálok még ha annak is látszik.

És hogy attól függetlenül én is elfárdthatok nem csak ő.



febr. 25. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

De hát el is mondta neked.

Túlterhelt.

Menjen részidőbe!

febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább úgy tűnik, hogy már nem szívesen van veled. Nem szeret veled kettesben otthon lenni, meg úgy általában veled. Ha mindig van feszültség a munkahelyén de nem beszél róla, még az is lehet, hogy ott van valakije. Telefonnal nincs összenőve? A szex rendben van?
febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad vezeti le azt, hogy elege van a munkából, mert valójában nem szeret téged. Ennyi röviden és tömören. Én otthagynám a fenébe, de gondolom te még ragaszkodsz hozzá körömmel, fogakkal mert te szereted.
febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Cselédnek, meg guminőnek jó vagy neki.
febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!