Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak az emberek párkapcsolatban/házasságban, ha egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés
Mindenfelé olyan embereket látok, akik alapvetően kicsit sem illenek össze, van egy olyan kapcsolatuk, amiben több a szenvedés, mint az öröm. Nyilván, kivételek mindig vannak. De komolyan szüksége van erre az embernek? Társas lények vagyunk, rendben van. Akkor a vágyainkat egy olyan kapcsolatban is megélhetjük, ahol mondjuk hetente-kéthetente találkozunk, majd mindenki megy a dolgára. Stresszmentes élet.
febr. 27. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
10-mindenki erre vágyik, és kevesen tudják ezt megadni a másiknak.
febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az a xar kapcsolat, ahol csak hetente egyszer találkozunk egy ürítésre, aztán mindenki megy a dolgára. De kinek mi...
febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%

"Akkor a vágyainkat egy olyan kapcsolatban is megélhetjük, ahol mondjuk hetente-kéthetente találkozunk, majd mindenki megy a dolgára."


Szóval ezzel azt akarod mondani, hogy akinek családja van az menjen félre, vagy váljon el és hetente húzza meg egy/különböző pasi? Vagy ő húzzon meg mást/másokat csak azért, mert szerinted a legtöbb házasság/családi élet fabatkát sem ér, inkább kivételnek számítanak a jól működő kapcsolatok?


Jó, akkor most írok egy Sms-t a páromnak, hogy elhagyom és hetente láthatja a gyermekünket és dugjunk akivel csak lehet/akarunk mert nem képezzük a kivételt!


Boldog vagy, hogy hallgatok rád? :DDD

febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 Nem. Magát a családalapítást és a komoly páwkapcsolatban élést kérdőjeleztem, egy szóval sem mondtam, hogy bárkinek is félre kéne mennie, ne legyél nevetséges.
febr. 27. 12:38
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Hm, de miért nem inkább az a kérdés, hogy miért vállalnak gyermeket, házasodnak össze? Általában már kwpcosla problémák vannak és nem vesz róla tudomást az egyik, vagy a másik besöpri a szőnyeg alá. Semmi emberismeretük nincs, kapcsolatfüggők és később a közös dolgok, pénz, hitel, gyerek vagy sajnos bántalmazás össze köti a másikkal.

De akkor se több a rossz házasság/kapcsolat mint a jó. Hamarabb egálban vannak, vagy az egyik vezet egy kicsivel.


Amúgy hétről hétre, két heti szexben szerinted minden fasza? És ha az egyik szerelmes, hülyét csinál belőle a másik, nem tiszteli mint embert? Elkap tőle valamit, teherbe esik? Nem erőszakoskodhat veled egy idegen, egy ismerős, "barát? Dehogynem.

Akkor mi van?


Miért jobb a szexkapcsi/barát extrákkal mint egy szerelmen/szeretetten és tiszteleten alapuló házasság?

febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%

Pont hasonlón gondolkodom, kiírtam volna hasonló kérdést, de szerencsére megelőztél:).


Szerintem: a konvencionális szokások-; a biológia működése-; a magamutogatás-; a pénz-; a másikkal való képzeletbeli versengés-; esetleg meg akarja mutatni, hogy ő meg tudja változtatni a másikat, vagy a szüleinél jobb családot tud összehozni; önzőség végett.


Én egyedülálló vagyok, néha gondolkodom azon, hogy jó lenne egy társ: sosem volt még párkapcsolatom, de azt érzem, hogy büntetés lenne a másiknak mellettem, úgyhogy inkább nem. Nem tudnak sokan abba belegondolni/előre gondolni, hogy felelősséggel jár egy kapcsolat, és ha az elb*dik, akkor az a másik félnek is fájdalmat okoz... (F!)

febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem külső szemmel nézve nem minden olyan, ahogy a benne lévők érzik. Lehet, hogy te kívülről rossznak látod a kapcsolatukat, mert vitáznak épp, de lehet ez csak egy bukkanó nekik és még mindig több előnnyel/örömmel jár együtt lenni, mint szakítani. Ha annyira rossz lenne nekik együtt, már tettek volna azért, hogy különmenjenek. Mindig csak az a két ember tudja mi van közöttük, akik a kapcsolatban vannak.
febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
#3 én még egy jó kapcsolatról se hallottam közel 40 év alatt! Mindig kiborul a bili.. Te hol élsz?
febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jó meglátások.

Nyilván nem úgy látom a kapcsolatukat, ahogy ők akik benne êlnek, de a szenvedést azt látom az arcukon, a viselkedésükben.


Megcsalás ellenes vagyok, nem olyan az értékrendem. Csaltak már meg gusztustalan módon. Ez meg igen a másik fele, problémák megoldása helyett, vagy egy kicsit ellaposodott kapcsolatban rohanni kell harmadik félhez, mert ő sokkal jobb, ő megértőbb mindenben. Egy darabig biztosan, persze.


#18 lehet mi mozgunk nagyon rossz körökben.

febr. 27. 23:20
 20/22 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, de kétlem. Sokan hazudnak kifelé. Ugyan mi jót ad egy kapcsolat érzelmileg? Csupa lemondás és kompromisszum. És akkor ez még a jobbik eset. Meg sokan csak ingyen szexet akarnak.
febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!