Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe, akinek mástól van már két gyereke is. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Laza ismerkedésnek indult, nem terveztem semmi komolyat. De már 7 hónapja tart, és egyre jobban szerelmes vagyok. Ő szintén szeret engem és hatalmas az összhang, az egyetlen probléma az, hogy neki már van két gyereke az előző kaocsolatából. Egyszer-kétszer már láttam a gyerekeit, de még nem nagyon találkozom velük, nem erőlteti szerencsére. Szóval minden tökéletes mikor kettesben vagyunk, viszont muszály belegondolni, hogy mi lesz amikor már a gyerekeit is be kell vonni a dolgokba, vagy hogy lesz ebből összeköltözés. Szívem szerint én már felvetettem volna neki az összeköltözést, csakhát akkor más gyerekeit is nevelnem kéne...


Főleg férfiak válaszai érdekelnének, hogy ti mit tennétek a helyemben?



márc. 1. 07:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
2%
Nem muci! Nem fogod más gyerekét nevelni...anyuka ott tesz majd keresztbe ahol tud, az eltervezett prpgramjaitok le lesznek allandoan mondva, mert az ex pilláshoz megy stb. Mindig második leszel. De majd rájossz magadtol. Normális, egezsseges lelkuletu no, nem áll le gyerekes pasival...kozos gyereketek sem lehet nornákisan, mert a pasid eroforrásai, (pénz, ido energia) egy idegen nő kölykére is mennek, és mondom még egyszer: onnantol 3asban vagytok benne a kapcsolatban+ az idegen nő kölykei. Tényleg kell ez?
márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Két gyerekes anyaként azt mondom, ezt mielőbb le kellene tisztázni.

Szerintem egyáltalán nem gáz, ha őszinte vagy. Jobb minél hamarabb. Maradhatnátok külön élve, lazább kapcsolatban, amíg megfelel nektek, ez sokkal jobb, mint összeköltözni, aztán két hónap múlva szét. Két kisgyerekkel se normális dolog ezt megtenni.

Szóval jobb lenne, ha mielőbb megtudná, hogy nem szeretnél semmilyen pótapa lenni. Ez egyébként egyáltalán nem baj. Van gyerektelen nő bőven.

márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#1,Én vagyok a férfi.
márc. 1. 08:07
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
Keress olyan nőt akinek nincsenek gyerekei. Nem való ez neked, meghaladja a képességeidet.
márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

1 nem beszéld már tele a fejét a saját frusztrációddal. Nem mindenkinél van ez így!

Kérdező, beszélj vele az érzéseidről és ismerd meg a gyerekeit...aztán majd alakul. Költözz vele össze és meglátod milyen.

Itt mindenki összehord mindent.

N 32

márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
Akármennyire is nehezedre esik, szakíts vele! Csak pótapukának kellesz neki.
márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

25 éve vagyok a feleségemmel. Neki volt már szintén 2 gyereke, amikor megismerkedtünk. Azelőtt el sem tudtam volna képzelni a családosdit. Aztán nekünk is lett 2 közös gyerekünk, nyilván össze is házasodtunk.

Soha nem tettem különbséget a gyerekek között. Mi így vagyunk kerek egész. Ők az életem.

Kérdező, beszélgessetek erről sokat. Tudom, hogy ma már másképp mennek a dolgok, mint az én fiatal koromban, de mi nem az anyagi részét helyeztük előtérbe az életünknek. Tudtam, mit akarok. Egyetlen percet se adnék az életemből. Lehet, szerencsém is volt, igen.

Ne hagyd, hogy mások élete/véleménye befolyásoljon!

márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

Mindenképpen találkoznod kéne a gyerekkel, hogy mennyire fogadnak el mint férfit és mennyire hallgatnak rád. Arra számítanod kell, hogy ha a gyerekek apja is a képben van, akkor nagyon nehéz dolgod lesz, mert ha nem sikerül jó kapcsolatot kialakítani vele, akkor folyamatosan alátok fog pakolni.

Én 10 évvel ezelőtt éltem majd 1 évig ilyen háromszögben és bár jó tapasztalat volt, de soha többet nem szeretnék. AKi azt írja, hogy utolsó leszel a sorban az rátapintott a lényegre, az 1év alatt 2 kezemen meg tudom számolni hány olyan nap volt amikor úgy alakultak a dolgok ahogy elterveztük. 2 gyerek volt, a nagyobbikat teljesen ellenem hergelte az apja, nem volt jó a kapcsolatunk, a kisebbikkel sokat foglalkoztam, edzésre jártam vele, tanítottam teniszezni, ő nagyon sírt amikor elbúcsúztam tőle.

márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

#1 Ez veled történt, nem kell itt másra ráhúzni. Az én kedvesemnek is van két gyermeke, van nekik anyjuk, nem akarok helyette az lenni, így ilyen barátnői kapcsolatban vagyunk. Nekem nincs saját gyerekem. Meg sem fordult a fejemben, hogy lemondok emiatt egy ilyen csodás pasiról. Nem mindenknek ugyanaz a története, nem kell itt utálkozni.

Kérdező, próbáld meg, ne tartson ez vissza! Alakulhat ez szuperül is!

42/N

márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező, gondolom tudtál s gyerekekről az elejétől fogva. Akkor kellett volna ezekre gondolni. Őszintén a nő elé kell állnod és lezárni, mert mem fogod tudni a gyerekeket elfogadni.
márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!