Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe, akinek mástól van már két gyereke is. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Laza ismerkedésnek indult, nem terveztem semmi komolyat. De már 7 hónapja tart, és egyre jobban szerelmes vagyok. Ő szintén szeret engem és hatalmas az összhang, az egyetlen probléma az, hogy neki már van két gyereke az előző kaocsolatából. Egyszer-kétszer már láttam a gyerekeit, de még nem nagyon találkozom velük, nem erőlteti szerencsére. Szóval minden tökéletes mikor kettesben vagyunk, viszont muszály belegondolni, hogy mi lesz amikor már a gyerekeit is be kell vonni a dolgokba, vagy hogy lesz ebből összeköltözés. Szívem szerint én már felvetettem volna neki az összeköltözést, csakhát akkor más gyerekeit is nevelnem kéne...


Főleg férfiak válaszai érdekelnének, hogy ti mit tennétek a helyemben?



márc. 1. 07:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Tudtam a gyerekekről, de akkor még úgy voltam vele, hogy ez csak egy laza kaland lesz, abban meg semmi jelentősége a gyerekeknek. Nem gondoltam, hogy így belé fogok szeretni. De egy komoly kapcsolatban már van jelentősége annak, hogy más gyerekeit kell nevelnem. Persze tudom, hogy vannak gyerektelen nők is, de a részemről már komoly érzelmek vannak a dologban. Még egy nőbe sem voltam ilyen szerelmes...
márc. 1. 09:01
 12/31 anonim ***** válasza:

8 vagyok

Ki kell próbálni, igazából nincs vesztenivalód. Számomra is az volt a legnehezebb amikor a kisebb gyerektől búcsúztam, olyan érzés volt mintha ha a saját gyerekemet hagynám el. Nem az anyjától volt nehéz elválnom, az sokkal könnyebb helyzet volt....

márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a problémám, hogy mi lesz ha a gyerektől kell elválni, hanem, hogy nem akarom nevelni a gyerekeit.
márc. 1. 09:10
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
kkor meg is válaszoltad a kérdésed. Nem akarod a gyerekeket, akkor a nő sem lesz sajnos. Így valóban értelmetlen.
márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

8 vagyok

Akkor ne akarj párkapcsolatot, legyen szexkapcsolat extrákkal és ne akarj a magánélete részese lenni. A gyerekek és a nő egy csomag részei és nem egy rendelhető extra!

Nagyon sok gyerekes nő direkt olyan párkapcsolatot keres ahol nincsenek kérdések, elmennek szórakozni, van jó szex és utána mindenki megy a dolgára. Nem fogtok soha együtt élni, egy szabadidőpartner leszel akit addig tartanak meg amíg önként megadod amire szükségük van.

márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a kérdésed. Nem akarod nevelni a gyerekeit, akkor nincs értelme összeköltözni, ergó csak húzod a nő és a saját idődet is. Nincs értelme így vele lenned. Mondd meg neki őszintén az érzéseidet és hogy csak szexkapcsolatot tudsz vele elképzelni. Ebbe vagy belemegy vagy nem. Legyen ez az ő döntése.
márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem akarod nevelni a gyerekeit, akkor mi a kérdés?
márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy neked kell nevelni, minden helyzet más. Én kisgyerekes anyaként jöttem össze a párommal, soha nem kellett nevelnie, mert a gyerekemnek van apja, akivel normális kapcsolatot alakítottunk ki, váltott felügyelet van, ugyanannyit van vele a gyerek, mint velem. Így van időm bőven kettesben a párommal is. Soha egy fillért nem kellett a gyerekemre költenie, a gyerek apja és én közösen fedezzük a kiadásokat.

Mindössze annyit kellett figyelembe venni a páromnak, hogy minden közös döntésünkben szerepelnek a gyerek szempontjai is. Azóta amúgy nagykamasz lett, nem sok vizet zavar, de természetesen ugyanúgy felelek érte.

Viszont ha te már eleve így állsz hozzá, akkor nincs miről beszélni, neked tényleg nem való gyerekes anyuka.

márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Akkor szakíts vele, de szerintem azt bánni fogod. Meg se próbálod, hanem kategorikusan kijelented, hogy jaj, más gyerekét nem neveled. És itt sajnos ezen van a hangsúly szerintem nálad. Hogy a másé. Bánni fogod, hogy így álltál hozzá.. szerintem.

#9 vagyok

márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%

"#1,Én vagyok a férfi"



Akkor konvertald at, amit az #1 irt, mert ugy is igaza van.



39F incel

márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!