Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzak meg hogy kevésbé “érdekeljen” a párom és kevesebb időt akarjak vele lenni?

Figyelt kérdés

Ha rajtam múlna akkor minden nap egész nap a párommal lennék, mindig ő jár a fejemben és hiányzik ha egy órára is külön vagyunk. Nyilván (sajnos) dolgozni muszáj de azon kívül folyamatosan vele lennék.


8 éve vagyunk együtt.


Az első pár évben ő is ilyen volt velem, de 1-2 éve ez megváltozott és ő egyre gyakrabban szeretne külön programra menni. Nyilván tudom hogy ez tök normális és egyetlen rossz szavam sincs erre, de magamban nagyon rosszul esik hogy addig se velem foglalkozik. :(


Azt hittem 2-3 év kapcsolat után ez majd elmúlik mert mindenhol azt mondják hogy azután mindenki lenyugszik de én nem, én ugyanúgy vele akarom tölteni minden pillanatom.

Azt mondják ez “nem egészséges” úgyhogy “kényszerítem” magam hogy én is elmenjek ide-oda néha nélküle, járok programokra meg sportolni is, de borzalmas és mindig azt számolom mikor mehetek már haza hogy a párommal lehessek végre.

Kb a legjobb két hét volt életemben amikor covidosak voltunk és törvény kötelezett rá hogy otthon együtt legyünk mindketten folyton. 😅


Mit csináljak ezzel? Már egyértelmű hogy magától nem múlik el mint ahogy vártam. De akkor mitől tudnék “leszakadni” róla?


(Nincs féltékenység a dologban, 30 évesek vagyunk, együtt élünk, én vagyok a nő, nem tudom mi lehet még releváns infó.)


márc. 1. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell megváltozni. Olyan társat kell választani, aki hasonlóan van ezzel.
márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Most ez szexkapcsolat vagy együtt éltek? Vagy hogy kell elképzelni?
márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem olyan nem létezik. De amúgy is őt szeretem, nem akarok mást keresni. :) minden más tökéletes, csak nem vagyunk együtt annyit mint én szeretném, és egyértelműen az a túlzás amire én vágyok.


#2

Leírtam hogy együtt élünk és hogy ő a párom. Miért lenne szexkapcsolat? :D

márc. 1. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez valamilyen szinten egyebkent tok jo, hogy ennyi ev utan is igy gondolsz ra. Mas 8 ev utan a hata kozepere se kivanja a tarsat.

Vannak egyebkent barataid? Milyen a kapcsolatod a csaladoddal? Nem lehet, hogy azert ragaszkodsz hozza ennyire, mert o az egyetlen biztos pont az eletedben, es ha o nem lenne, akkor kb egyedul maradnal a nagyvilagban?

márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam leirva bocsi.

Sok olyan kapcsolat van amiben csak egymas mellett elnek a felek. A pali külön eljár haverokkal vagy akarhova kikapcsolni pl horgászat, a nő megint külön es egyutt nincs is szabadidő szórakozás szinte. Csak a főzes szex vacsi.

Tehat maga az élet az nem közös. És igy élnek le akár 70 evet is együtt.


Nekem általában mindog olyan parom van akivel a szabadidőnk egyutt van. Egyutt a haverok rokonok strand lógás csavargás sport tánc. Es csak a munka meg a kötelezők vannak külön. De az se mindig mert munkahelyi rendezvenyeken céges vacsikon is egyutt vagyunk nála is nálam is.

márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Pszichológus. Te nem szerelmes vagy hanem egyenesen rögeszme neked a párod, nem egészséges, hogy állandóan napi szinten reggel-délbe-este vele lennél.
márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Súlyos mértékben kötődési zavaraid vannak. Azért írtam az agyturkászt.
márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#4

Közeli barátaim nincsenek, lehetnének de nem igénylem. Haverjaim vannak akikkel sokat beszélek és rendszeresen találkozok, és általában jól kijövök az emberekkel. A családommal nem túl jó a viszonyom de azért nem is katasztrofális. Nem igazán zavar a “magány” amúgy, a párommal való megismerkedésem előtt imádtam egyedül lenni. :)


#6

Pszichológushoz jelenleg nem áll módomban elmenni, valami azon kívüli megoldás kellene. Tudom hogy nem egészséges, ezért írtam ki a kérdést. :)

márc. 1. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

"Ha rajtam múlna akkor minden nap egész nap a párommal lennék, mindig ő jár a fejemben és hiányzik ha egy órára is külön vagyunk."


Aki szerint egészséges így érezni 8 év után az ugyanolyan mániás mint a kérdező...😱

márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pszihológiai tudással sajnos egyetértek és ez magától nem változik meg. Ez átcsaphat rosszabba is.
márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!