Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet kitartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet kitartani egy párkapcsolatban a gyerek érdekében?

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzem magam, aludni sem tudok már lassan. Minden olyan tökéletes volt, amíg meg nem született a gyerekünk másfél éve. Azóta a párom teljesen kifordult magából. Én vagyok a nő.

Folyamatosan visszautasítja a közeledésemet, már november óta nem is feküdtünk le, mert belefáradtam a rengeteg visszautasításba. Amikor ezt szóvá teszem, akkor mindig ugyan úgy reagál és elkezdi felsorolni, hogy nem teljesülnek a feltételei (hogy ne legyen fáradt, aludjon a gyerek stb). De ő mindig fáradt amikor hozzáérek. Majd hozzáteszi, hogy de ő attól nagyon szeret, csak neki nincs kedve ( és gondolom az, hogy nekem meg lenne, az hidegen hagyja). Egyéb dolgok is vannak, amik miatt összeveszünk (pl. tegnap délelőtt (11óra) felöltöztettem szépen a gyereket és mondtam, hogy vigye ki egy kicsit, míg én is felöltözök és reggelizek. 10 perc volt mindennel együtt. Mire kinyitom az ajtót, már látom az arcán, hogy mérges és szóvá is tette, hogy miért nem elég 1 perc, miért 10 percig tartott. Ezalatt ő természetesen beleengedte a gyereket a sárba és öltöztethettem újra.

Tegnapelőtt pedig pakoltam a bevásárlókocsiból a dolgokat, mire hangosan mondja, hogy ha így meg úgy pakolok, akkor ideges lesz. Mások is hallhatták.

Mégis úgy hozza le, hogy én vagyok a bipoláris meg én változtam meg. Holott egyszerűen már a tűréshatáromon vagyok. A múltkor én is beszóltam neki, mert náthás volt, van itthon orrcsepp és minden egyéb dolog, ő viszont elutasította, hogy nem fog használni. Annyira horkolt, hogy sem a gyerek, sem én nem tudtunk aludni. Mérgemben rákiáltottam, hogy csepegtess már a k.urva orrodba. Ez akkora nagy sértés volt neki, hogy napok óta csak ezt hajtogatja, hogy én milyen csúnyán beszéltem vele.

Néha már a fogaimat szorítom, de úgy érzem nem bírom. Viszont a kisfiúnk nagyon apás, nem bírnám, hogy én miattam ne láthassa minden nap az apját.


márc. 3. 04:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök se adja be a válást, akár életed végéig is el lehet így kínlódni.
márc. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mindezek tetejében fenyegetőzik, hogy eladja a házat a fejünk fölül (ami az ő tulajdona).
márc. 3. 04:53
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem rájött, hogy nem neki való ez a családosdi. Benned már csak az anyát látja, egyáltalán nem tart már nőnek, a gyerek idegesíti, lehet van is már valakije, ahol kiéli magát titokban. A jelek szerint nem hajlandó a normális őszinte kommunikációra sem, így előbb-utóbb tönkre fog menni a kapcsolat

teljesen. Sajnos nagyon sokan nem tudnak megbírkózni egy gyerek születésének a következményeivel. És szomorú, de ez rengeteg esetben csak éles helyzetben derül ki. Nálunk is ez volt. 1.5 éves volt a lányom, amikor apuci kilépett a házasságból egy másik nőhöz, mert annak nem volt kicsi gyereke. Nem kellett alkalmazkodnia hozzá.

márc. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha már ezzel fenyegetőzik, akkor egyik lába már kint van a kapcsolatból. Kezdj el gondolkodni, a jövőről.
márc. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
És ez mégis miért a gyerek érdeke? Csúnyán orditoztok egymással, az apja 10 percet sem bír ki vele, nulla türelmetek van egymáshoz.
márc. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ha elválunk nem fogja fizetni a gyerektartást sem, mert inkább felmond a munkahelyén. Ezt ő maga mondta.
márc. 3. 05:39
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
Márcsak emiatt a mondat után is elválnék tőle. A gyt amúgysem elég szinte semmire. Tehát arra alapozni baromság. De az egyértelmű, hogy nem voltál elég körültekintő a házasság előtt, ha ennyire kényszer helyzetben vagy. Meg is lett a következménye. Tehát akkor tűrsz mert egyedül semmire nem jutsz. Ez a jutalmad azért, hogy szültél a semmire, ill. kizárólag a férjedre számítva. 🤷‍♀️Remélem azért tanulsz belőle.
márc. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, hogy egyedül semmire nem jutok. Diplomás vagyok, jó szakmával.

Nem azért tartok ki, hogy eltartson, hanem a gyerek érdekében.

márc. 3. 06:03
 9/34 anonim ***** válasza:
53%
Csak a férjes van? Más segítséged nincsen? Rokonához vagy szülőhöz kiöltözni. Erre van a NANE egyesület. Ez lelki terror. Ettől még az egyedülálló szüllőség is jobb. Gyereked lesz így lelkileg beteg és később SNI-s vagy BTM-s. Gyerek érdeket nézd. 41f
márc. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
És itt mi szolgálja a gyerek érdekét? A látszat fenntartása?
márc. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!