Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínű velem szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű velem szintén bántalmazó/erőszakos lesz?

Figyelt kérdés

Lekűzdhetetlen volt a szerelem és megismerkedés után 3 hónapra rá terhes lettem. (aztán elváltunk gyorsan mind a ketten a párjainktól) 8 hónaposan már összeházasodtunk, házat is vettünk. Kb 2 éve ha vagyunk együtt, kb. mostanában tudtam meg. Az első házasságában évekig különéltek és elváltak + második feleségével közös gyerek is, a nő segített neki a sok hitelből, viszont sokat veszekedett a nő. A férjem megverte. De ő a férjem tagadja, azonban ő azt mondja a nő kezdett fizikai bántalmazást. Mindemellett azoktól akik ismerik is a nőt, azt hallottam róla, hogy türelmes és kedves is. Ezt az oldalát nem igazán ismerem, engem speciel lek***vázott amikor megtudta, hogy a férje szeretője én vagyok.


Gyerekünk és szép házunk van, továbbá férjem jól is keres és pénz bőven. Magam is dolgoztam szülés előtt egyébként. Bízom benne, hogy minálunk minden így is marad.



dec. 13. 12:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%

Azt se tudod, hogy kihez mentél férjhez ez alapján. Arra, azok után, hogy a második feleségét is csalta és verte, szerintem te is számíthatsz.


Számomra az ilyen emberek kik házasként lekűzdhetetlen szerelembe esnek és 3 hónap után gyerek.. nem néztek ki igazán megfontoltnak, ő meg pláne nem néz ki egy főnyereménynek.


A nőt aki szült neki és segített neki kilábalni a sok hitelből verte és csalta.. biztos jól meggondoltad te ezt? Igazából, nem is volt időd meggondolni, de ne már...

dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%

"Ezt az oldalát nem igazán ismerem, engem speciel lek***vázott amikor megtudta, hogy a férje szeretője én vagyok."


Hát de az igazat mondta.


Viselkedj jól, azt csináld amit mondd, mert lesz ne mulass. Így jár az, aki ribiskidik és egy csöppnyi való sütnivalója se van. :)

dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen egyértelmű, hogy igen.

A leqrvázást pedig meg is érdemelted, hacsak nem az volt, hogy a tudtodon kívül voltál szerető. Akkor csak simán ostoba vagy.

dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Ez vagy vagy sztori. Tudok olxat aki az első felesége mellett egy link alkesz volt, most a második mellett pedig fejlődik, nem iszik, dolgozik, vállalkozást vezet. Szóval vannak pozitív pèldàk is.
dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
Le kur....miért?Dicséretet vártál?
dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
A nagy "lekűzdhetetlen szerelemnek" bizony mindig lehet nem várt következménye. De megérdemled, mert nem gondolkodtál, hanem egyből szétraktad.
dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Grizesteszta ***** válasza:
25%
Én házas voltam(de már kiborítottam a bilit a férjemnél és már költözködtem a sajátomba) a párom pedig fixen nős volt, amikor megismerkedtünk. Kb 2 hét múlva ágyba bújtunk, ő pedig 1 hónap múlva bejelentette otthon, hogy elválik. A feleség elköltözött. Az első találkozásunkat követő 2 hónap múlva összeköltöztünk, azóta együtt élünk nagyon boldogan. Ezt csak azért írom, hogy lásd, van példa mindenre. Arra is, hogy ránézésre tudod, hogy őt akarod és jól döntöttél, de arra is, hogy nem jön össze... Nincsenek minták meg sablonok: 2 ember van és az ő közös kapcsolatuk. Ne foglalkozz azzal, ki mit mond a párodról, csak azzal foglalkozz, hogy Ti hárman hogyan éltek együtt... ( nekem is mondták, hogy ha a feleségét megcsalta, majd engem is megfog. De én pontosan látom, hogy imád engem, vagy dolgozik vagy velem van, minden cucca széthagyva, bekapcsolva jelszó nélkül, minden pillanatban tudom, hol van, a tenyerén hordoz engem is és a családomat is, minden dolgunk 'közös' ( az én műszaki gondomat ő oldja meg, de az ő gyerek ajándékozós gondját én). Jól élünk, szerelemben, megfelelő 'szorosságban', vannak szabad vegyértékeink az eddigi baráti-rokoni kapcsolatainkra és egymáséra is kölcsönösen. Miért kéne azzal izgatni magam, hogy mikor/kivel/hol csal meg? Neked se kell! Élj boldogan!
dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora gané emberek vannak itt te Jézusom 🤣
dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%
#7: Nehogy pofára ess legvégül!
dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Grizesteszta ***** válasza:
11%
#Miért/hogyan eshetnék pofára? OK, tételezzük fel, hogy ma este hazajön és jól elver.... VAGY kiderül, hogy van szerető, mondjuk mindjárt felhív a nő VAGY KIDERÜL, HOGY CSAK A PÉNZEMET AKARTA...
dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!