Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konfliktuskezelési kérdés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konfliktuskezelési kérdés, ha a probléma a páromé, velem van baja, akkor nekem kell megvárnom, amíg felhozza és tud róla beszélni, amit okoztam neki vagy nekem illik inkább "faggatni" meg sűrűn elnézést kérni (többi lent)?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt. 2 napja reggel 1 órát kesett miattam a saját munkahelyéről, mert én okos, elaludtam, és ha nem vitt volna el kocsival az állomásra, akkor én 2 órát késtem volna a munkából.


Mondtam neki, hogy nem kell segítenie ha ő is elkésik, de ő mindenképpen segíteni szeretett volna.


Aztán ma reggel egy együtt töltött este meg 2 szex után el tudta mondani, hogy az a nap nem kis szívás volt neki, mivel nyilván annyival többet maradt benn, hogy végezzen a dolgokkal, amennyit késett.


Már eleve baromi rosszul éreztem magam már 2 napja, nem tudtam mit mondhatnék, hogy elszúrtam egy egész napját (és tényleg jó volt a megérzésem, tényleg rosszul élte meg).


Annyit mondtam, hogy rémesen szégyelltem magam, de sajnos arra fel kell készülni, hogy én nem vagyok egy logikus, praktikus és racionális személyiség, nem is tudom megígérni, hogy nem okozok ilyen és ehhez hasonló csalódásokat.


Ezt azèrt is kezelem én magamban nehezen, mert máskor is késtem màr munkából, volt olyan hely, ahol elfogadták hogy ilyen van, volt ahol a közlekedési indok se érdekelte őket, mert el lehetett volna indulni 30 perccel korábban is...


Eleve utalom, hogy ez egy rossz tulajdonságom es még párom is bajba kevertem ezzel. :(



márc. 10. 10:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ebben semmi titok nincs 20as, nem tudok minden nap 8 órát aludni, szorongás miatt pedig sokszor felületes az alvásom. Nőként a hormonok miatt isvannak vacak ejszakáim, ez van...
márc. 12. 06:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!