Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtem a sráccal,kb 7 hónapja írogatunk és csinált egy olyan dolgot amin fel paprikáztam magam és megsértődtem. Az után nem írtam neki de rá pár órára írt hogy mizu miért nem írok vissza. Én le írtam hogy miért is nem, hogy meg vagyok rá sértődve. Aztán utána 1 hónapig nem keresett és én sem őt. Utána reagált a sztorimra és megkérdeztem tőle hogy hogy van, válaszolt is de nem valami hosszan, aztán kérdezte hogy én hogy vagyok de utána látta amit írok de nem írt. Aztán az után sem írt, és írtam neki a születésnapja alkalmából. Aztán utána sem írt. Szóval abszolút nem értem. Miért ő van meg sértődve? Egyébként kb 6 hónapja írogattunk.

márc. 14. 19:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Lehet rosszul esett neki a sértődésed. Lehet ő nem olyan értelemben tett vmit ahogy te levetted.
márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Te jó ég, féléve chaten???

Hogy van ennyi időtök... ezt tini kategóriának érzem.

márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1 hát valószínű. De akkor mit tegyek? Azóta írtam neki kétszer
márc. 14. 19:32
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert várja, hogy teperj.
márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rájött hogy akkor nem lehettek egyvilág.


Lehet benéztél vmit, amiből neki lejött az, hogy teljesen másképp gondolkodtok talán, ugyanarról. Es higyj kb amit akarsz elven van. Valszeg csalodas neki vmi benned.


De ezek csak tippek a részemről.

márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#4 na azt várhatja 🤣👆🏽
márc. 14. 19:51
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyszerűen csak nem érdekled. Te megsértődtél, ő meg tovább lépett, valószínű több más lánnyal is írogat, akik lehet nem sértődnek be gyerekesen valamin.
márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk én a sértődős emberekkel semmit nem kezdek. Mármint szó szerint. Nem érdekelnek, nekem nincs szükségem rá, hogy mindent 3x meg kellen gondolnom, mert a másik minden bromságon bevágja a hisztit.


Hogyne.

márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és aki ghostingol is, mert durcizik, és szándékosan ignorál - azt főleg irtom kifelé az életemből.
márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen de azóta irtam neki. Kedveskedtem
márc. 14. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!