Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell megbántódni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megbántódni azon, hogy nem vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A párommal megyünk majd nyaralni idén, ezúttal külföldre. Beszélgettünk, poénból megjegyezte, hogy ott tuti nem futunk össze ismerőssel, milyen jó, legalább tud félmeztelen napozni a tengerparton. Én azt hittem, hogy ezt komolyan gondolta, szóval mondtam neki, hogy ha ezt szeretné, akkor hajrá. Neki meg ez rosszul esett, nem gondolta volna, hogy ennyire nem érdekel, hogy mások látnák a melleit. Azóta duzzog azon, hogy ez engem nem is érdekel, nem olyan fontos nekem, hogy csak magamnak akarjam.

Én meg annyira nem értem a problémát. Nem akarok osztozni rajta, nem tudnám elviselni, ha félrelépne, de most egy napozás miért kéne, hogy baj legyen...?


márc. 14. 19:37
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mert azt hitte, h dührohamban törsz ki, mint egy birtoklàsmániàs kisfiú.


Szerintem jól kezelted, de nem àrtana nyomatékosítani, h ez nem volt vicces a részéről...sem.

márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd meg tőle miért baj. Nem tudok pontos választ adni. Nem ismerem a kapcsolatotokat. De ha már kérdést tettél fel lehetsrges, hogy úgy érzi egyáltalán nem szereted őt és tesztelt téged a meztelenséggel és megkapta a választ rá. Úgyhogy lehetséges, hogy nem mutatod neki, hogy szereted.
márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem hinném, hogy fel akart volna dühíteni. Alapból nem jellemző rám, hogy dühös vagyok. Inkább gondolnám azt, hogy mivel ő viccelt, arra számított, hogy mondok valami humorosat, ami arra vonatkozik, hogy én nem szeretném, hogy ezt csinálja.


#2 Azt mondta, hogy az a baja, hogy ez engem nem érdekelne, meg nem olyan fontos nekem, hogy magamnak akarjam. Ezt a fő kérdésben is leírtam

Viszont mindig kimutatom felé, hogy szeretem. Néha mondja is, hogy folyton körülrajongom, meg amúgy korábban nem ezt a bánásmódot szokta meg se az exeitől, se a családjától.

márc. 14. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Elég vicces ezt úgy olvasni, hogy mi a párommal nudista kempingbe járunk nyaralni 6000 másik ember mellé :-) Micsoda problémák :-)
márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert kicsit infantilis a nőd, amivel nincs semmi gond, hiszen te is az vagy (ha ezt a kérdést képes voltál kiírni ide). Összeilletek szellemileg és ez szuper!
márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Azert, mert masok vagyunk. Forditott esetben te ragnal be, ha o meg feltekeny lenne egy ilyen miatt. (Jo, most ez a felmeztelen napozas forditott esetben nem mukodik, de a mechnizmus a lenyeg:D)
márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez hülye. Mondd meg neki, hogy a félpucér napozás halál normális, bár nem tudom, nem minősül-e szeméremsértésnek, de gyakorlatilag minden nyáron lehet látni vízpartokon 1-2 pucér csöccsel napozó nőt, igaz jellemzően nem feltétlenül a fiatal, fitt korosztályból😂

Én akkor akadnék ki, ha a csávóm kiborulna azon, hogy szeretnék normálisan lebarnulni. (Sosem napozok, elméleti szitu.) Azért nem azt mondta, hogy mostantól OF-en mutogatja magát, hogy bárki élvezkedhessen, ez nagyon messze van a féltékenységre okot adó dolgoktól.

De nyugtasd meg azzal, hogy nem zavar, ha így napozik, de ha bárki nagyon megnézné, annak bevernéd az orrát :)

márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Úgy érzi, hogy nem tartod értékes kincsednek, aki intim testrészei látványából csakis te részesülhetsz.

Te nyugodtan visszavághatsz, hogy két mell nem olyan hú de nagy dolog. Meg különben is, akinek jó nője van, az tisztában van vele, hogy a párját (nyilván persze kulturált kereteken belül) más férfiak is megnézik és tetszetősnek találják.

márc. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kiborulsz, akkor azon menne a hiszti, hogy féltékeny, birtokló, korlátozó seggfej vagy. Vannak ilyen ostoba emberek (férfiban is bőven). Keltik a feszkót a semmin.
márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!