Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek szőrös a háta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek szőrös a háta, hasa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közel egy éve vagyunk együtt és pár hónapja már együtt is élünk. Szeretem őt, de van 1-2 dolog, amivel nem tudok megbarátkozni.

Barna haja van, kissé kleor bőre, így jobban látszódik, ha elkezd nőni a szőr rajta. Nagyon durván igényes magára, mindennapos skin-care rutin, sok pénzt költ a testére,egészségére és a megjelenésére, viszont a hasánál (köldök rész) és a derekánál lévő szőrt nem borotválja. Azzal magyarázta, hogy utána gyorsabban nőne és rosszabb lenne. Ezerszer szóvá tettem már normális hangnemben, hogy engem zavar és szeretném, ha eltüntetné onnan, akár fizetem is a lézert, gyantát..stb., de nem hallgat végig és megsértődik, hogy fogadjam el vagy végeztünk. Nem akarom megváltoztatni, ez nem olyan eset, hogy “kicsi a melle, műtesse meg”, mégis olyan érzés, amikor berág erre. Tudom, hogy létezik az, hogyha “szereted, akkor mindenhogy elfogadod”, de egyszerűen ezt nem tudom, főleg mikor strandon kifekszik napozni vagy haspólót vesz fel, akkor baromira látszódik. Az nem zavar, ha a négy fal között szőrösebb, nem várom el, hogy hetente borotválkozzon, de nyilvánosan odafigyelhetne erre szerintem.

Szerintetek túlreagálom a dolgot vagy részben igazam van?



márc. 15. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Igazad van, le kellene szednie ott is a szőrt.
Nincs igazad, ő teste, fogadd el így.
Mindkettőtöknek igaza van.
49 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, akkor állj tovább!
márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkire lehet mondani olyan dolgot ami hiba, lehet ő is tudna rád. Ha ő így jól érzi magát az miért baj?
márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Volt már dokinál, hogy megnézesse mitől szőrös a hasa? Vagy szimplán genetika? Egyébként, ha őt ennyire nem zavarja és nem hajlandò változtatni, akkor szakíts, mivel téged ez nagyon frusztrál, nem fogsz ezzel a helyzettel megbarátkozni.
márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

Férfi vagyok, de nekem is rosszul esne, ha azt mondaná, a párom, hogy "legalább nyilvánosan, ha már nekem nem...". Kb közölted vele, hogy szégyelled a megjelenését nyilvánosan.

A gyanta meg tudod, hogy fáj? Főleg érzékeny bőrfelületen...

márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
A te hátad nem szőrös?
márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
21%

A lába rendben van, azt borotválja?

És hány éves amúgy?

márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

"mikor strandon kifekszik napozni vagy haspólót vesz fel, akkor baromira látszódik"

Egy évben 10x.

A többi 355 napon neked megfelel, és boldog vagy vele.

Miért csinálsz problémát a semmiből?

márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Már önmagában azért is undorító vagy, mert érdekel az, hogy jaj mások mit gondolnak rólad. Az meg, hogy ezt a gusztustalan mentalitást rá is erőltetnéd, egyenesen elfogadhatatlan. A legnagyobb szívességet akkor tennéd vele ha örökre eltűnnél az életéből, de ha erre nem vagy hajnaldó akkor legalább fogd be a pofád és hagyd élni.
márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
35%
Huzd ki. Vagy oontosan hogyan tervezted megoldani a sajat reszedrol?
márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mindkettőtöknek igaza van.


Ha a barátnőd elégedett a testével, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy néz ki. Az ő teste, az ő döntése.

Viszont az sem várható el, hogy ennek jegyében a másik fél akármit elfogadjon.


Ha neked ez probléma, akkor keress mást, mert sem tőle, sem tőled nem várható el, hogy változtassatok az elképzeléseteken.

márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!