Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek szőrös a háta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek szőrös a háta, hasa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közel egy éve vagyunk együtt és pár hónapja már együtt is élünk. Szeretem őt, de van 1-2 dolog, amivel nem tudok megbarátkozni.

Barna haja van, kissé kleor bőre, így jobban látszódik, ha elkezd nőni a szőr rajta. Nagyon durván igényes magára, mindennapos skin-care rutin, sok pénzt költ a testére,egészségére és a megjelenésére, viszont a hasánál (köldök rész) és a derekánál lévő szőrt nem borotválja. Azzal magyarázta, hogy utána gyorsabban nőne és rosszabb lenne. Ezerszer szóvá tettem már normális hangnemben, hogy engem zavar és szeretném, ha eltüntetné onnan, akár fizetem is a lézert, gyantát..stb., de nem hallgat végig és megsértődik, hogy fogadjam el vagy végeztünk. Nem akarom megváltoztatni, ez nem olyan eset, hogy “kicsi a melle, műtesse meg”, mégis olyan érzés, amikor berág erre. Tudom, hogy létezik az, hogyha “szereted, akkor mindenhogy elfogadod”, de egyszerűen ezt nem tudom, főleg mikor strandon kifekszik napozni vagy haspólót vesz fel, akkor baromira látszódik. Az nem zavar, ha a négy fal között szőrösebb, nem várom el, hogy hetente borotválkozzon, de nyilvánosan odafigyelhetne erre szerintem.

Szerintetek túlreagálom a dolgot vagy részben igazam van?



márc. 15. 09:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos vannak ilyen undorító emberek kérdező. Engem zavarnak a szörjeim főleg nyáron gyantázom is. Szőrös a hasa meg a háta? Hát fúj....de sajnos ha nem akarja magának leszedet te nem nagyon tudsz mit tenni mint elfogadod vagy elhagyod.
márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk ez nem akkora dolog,hogyha tudja,hogy neked ez nagyon nem jön be akkor változtasson. Főleg ha fizeted a gyantát is akár. Vagy vegyen epilátort,ezektől nem nő gyorsabban.

Nem qz öltözködését vagy a mellméretét akarod megváltoztatni,nem tudom minek szidnak itt kommentben.

Le leszek pontozva de nem baj. Nőként írtam ezt.

márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha szégyenled, akkor nem vele van bajod, hanem önmagaddal. Addig ne kezdj párkapcsolatba, amíg csak más önbizalmát is lehúzod. Gondolkozz el azon, hogy miért számít neked az, hogy mások mit gondolnak vagy mondanak..Ez rólad szól és nem róla.
márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

#12 De basszus, a gyanta meg az epilátor fáj. Milyen ember az, aki elvárná, hogy a párja fájdalmat okozzon magának?

Az meg érdekes, hogy otthon belefér az a kis szőr, de nyilvánosan... A kérdező szégyelli a saját barátnőjét. Ezért szidják. Teljesen jogosan.

Mondom ezt férfiként.

márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
29%
Nők milliói használnak gyantát meg epilátort. Ne hogy már itt kezdj el ezen nyavajogni hogy hát de fáj. Annyira azért nem fáj mint itt előadod. Simán kibírható.
márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%

#15 Tök szubjektív, hogy mennyire fáj, vagy kibírható-e. Nem határozhatja meg egy senki, mint te, vagy én, vagy bárki, hogy ez kibírható-e egy másik embernek. A saját párod felé meg kifejezetten undorító ilyet csinálni, pláne azért, mert szégyelled őt mások előtt egy teljesen természetes, NEM igénytelen dolog miatt.

Te magad is a kibírható szót írod, nem azt, hogy jó érzés. Kibírható, megszokható, de ne azért kelljen már kötelezően szőrteleníteni, ami vagy macerás, vagy(és) fájdalmas, mert aki állítólag szeret szégyell téged.

Érdekes, hogy arra a felvetésre nem reagálsz, hogy elég gáz dolog szégyellni a saját párunkat. Sokat elmond rólad.

márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyien nekem esnek, főleg férfiak. Nem tartom magam rossz embernek, azért mert vannak elvárásaim a másik féllel szemben, amiket normálisan közöltem vele. Nem erőltettem rá, csupán elmondtam, hogy zavar és szeretem, ha nincs ott szőr. Főleg amikor már 4 centis szőrszálak lógnak a köldökén, ott azért kellemetlen a helyzet. Számomra fontos a női test, hogy szőrtelen legyen nyilvánosan. Ennyi erővel a kocsimat sem mosom le, úgyis 1 hét múlva koszos lesz újra, meg ne foglalkozzak más véleményével, ha már tiszta sár az egész. Szégyellem ilyenkor őt, akármennyire is szar kimondani, de gondolom ő nem szégyellne, ha büdös szájjal, igénytelenül jelennék meg nyilvánosan mellette. Plusz nem értem, ha már minden másra odafigyel saját magán, erre miért nem. Ennyi erővel semmilyet se borotválja.
márc. 15. 11:42
 18/36 anonim ***** válasza:
79%
De mennyi ilyen hosszú szőrszál van? mert ha csak néhány akkor húzza ki szemöldökcsipesszel.
márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
71%
#17 A büdös száj tényleg igénytelen, nem higiénikus, azt teljesen érthető, ha szégyenli valaki. A szőr az nem ilyen. Csak aktuális szépségideál kérdése, hogy legyen-e vagy sem. Ha büdös a szád, akkor idővel kirohadnak a fogaid. Ha szőröd van, az nem csinál semmilyen rohadást a testeden, max nem tetszik valakinek. Nem egyforma a kettő.
márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha a párodat gyakorlatilag egy sáros kocsihoz hasonlítod, akkor nem szereted őt igazán. Egy éve együtt vagytok, már együtt is éltek, ez egy komoly kapcsolatnak tűnik. Ha ezen kívül amúgy minden oké köztetek, akkor minek ilyen kis "piszlicsáré" dolgon rugózni? Vannak olyan férfiak (itt is olvastam más kérdés alatt), akik meg szeretik is/cukinak vagy akár szexinek tartják a hason lévő szőrt. Lehet, hogy jobban járna szegény lány olyannal, aki ebben a tekintetben is elfogadja, és aki megbecsüli őt, nem pedig a kocsijával vagy egy igénytelen büdös szájú emberrel húz párhuzamot, ha róla beszél. Plusz aki nem szégyelli ugyebár...
márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!