Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek szőrös a háta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek szőrös a háta, hasa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közel egy éve vagyunk együtt és pár hónapja már együtt is élünk. Szeretem őt, de van 1-2 dolog, amivel nem tudok megbarátkozni.

Barna haja van, kissé kleor bőre, így jobban látszódik, ha elkezd nőni a szőr rajta. Nagyon durván igényes magára, mindennapos skin-care rutin, sok pénzt költ a testére,egészségére és a megjelenésére, viszont a hasánál (köldök rész) és a derekánál lévő szőrt nem borotválja. Azzal magyarázta, hogy utána gyorsabban nőne és rosszabb lenne. Ezerszer szóvá tettem már normális hangnemben, hogy engem zavar és szeretném, ha eltüntetné onnan, akár fizetem is a lézert, gyantát..stb., de nem hallgat végig és megsértődik, hogy fogadjam el vagy végeztünk. Nem akarom megváltoztatni, ez nem olyan eset, hogy “kicsi a melle, műtesse meg”, mégis olyan érzés, amikor berág erre. Tudom, hogy létezik az, hogyha “szereted, akkor mindenhogy elfogadod”, de egyszerűen ezt nem tudom, főleg mikor strandon kifekszik napozni vagy haspólót vesz fel, akkor baromira látszódik. Az nem zavar, ha a négy fal között szőrösebb, nem várom el, hogy hetente borotválkozzon, de nyilvánosan odafigyelhetne erre szerintem.

Szerintetek túlreagálom a dolgot vagy részben igazam van?



márc. 15. 09:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%

"amikor már 4 centis szőrszálak lógnak a köldökén, ott azért kellemetlen a helyzet. Számomra fontos a női test, hogy szőrtelen legyen nyilvánosan."

Szeretettel levagdoshatod neki, ha megengedi. Mert ugye szereted szőröstül, bőröstül.

A barátnőd teste szőrtelen legyen nyilvánosan? Ez miért fontos neked? És egyáltalán mi közöd van a testéhez és a szőréhez? Mutogatni akarod vagy szeretni? Másnak mi köze hozzá?

Szerencse, hogy te tökéletes vagy kívül-belül.

márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
29%
Elég bénának kell lenni hozzá, hogy azon a 2 kis területen azt a minimális fájdalmat ne lehetne kibírni.
márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
72%
#22 Sokkal bénább a saját párunkat egy retkes kocsihoz hasonlítani, meg a büdös igénytelenséghez pár szál szőr miatt.
márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%

#17 Az nem neked esés, hogy néhány férfi nem ért veled egyet. Többek közt jómagam sem.

Elég szomorú, hogy a mai "férfiak" nem tudják megkülönböztetni a valós igénytelenséget (büdös száj pl) a szépségideáltól(szőrtelen női test). Elég szomorú, hogy ezek a férfiak úgy tekintenek a barátnőjükre, mint egy kocsira. A kocsinak nem fáj, ha lemosod, nincs személyisége, nincsenek érzései, az csak egy tárgy, van funkciója, villoghatsz is vele, ha nagyon akarsz. Szomorú, hogy ezt magyarázni kell, de a barátnőd nem egy tárgy, nem egy eszköz. Az a baj, hogy abból, amit leírsz, ez jön le. Még csak nem is azért szeretnéd a változást, mert ez a preferencia, hanem azért, mert társaságban ciki. Nagyon tiszteletlen ez a hozzáállás.

Azt meg tényleg ne felejtsük el, hogy a szőrtelenítés tud fájni. A has pl elég érzékeny terület, azt tapasztalatból mondom, hogy fáj gyantázni(az más kérdés, hogy én a saját kedvemért szőrtelenítem).

És az egyebeket, ami megtörténhet nem is említettem. Szőrbenövés, kipattog, piros foltok, stb. Fényévekkel rosszabb látvány egy kipirosodott, kipattogott bőrfelületet, mint egy kis szőr.

Ha már van egy párod, akit állítólag szeretsz, gondolhatnál arra, hogy ott nem véletlenül nem szőrtelenít a kérésed után se. De nem gondolsz erre, csak vakon azt várod, hogy maceráskodjon vele, okozzon magának fájdalmat, viselje az esetleges utólagos következményeket, azért, mert te úgy tekintesz rá, ha szőrös egy picif, mint egy saras kocsira, amivel jujj, ciki megjelenni.

Nekem elképzelhetetlen, hogy ennyire tiszteletlen legyek a saját párommal, akit szeretek.

márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tetszik az, hogy pihe/szőr van a köldökénél és a derekán akkor hagyd el. Ilyen egyszerű. Megmondta hogyha nem felel meg mehetsz és minél jobban nyavúkolsz annál inkább kidob. Nagyok jól tenné.
márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
31%

Én nőként nem értek veled egyet 23-as.


Miért kellene mindenkinek automatikusan vonzódnia mindenhez? Miért nem érezhet valaki taszítónak egy fizikai tulajdonságot anélkül, hogy pellengérre állítanák?


Nyilvánvalóan én is úgy gondolom, hogy a kérdező barátnője úgy viszonyul a testéhez, ahogy csak akar. Sem én, sem te, sem a kérdező, sem senki nem szabhatja meg neki, hogy mit tegyen és mit ne tegyen a SAJÁT testével. Sőt tovább megyek, szerintem az is teljesen rendben van, ha egy nő EGYÁLTALÁN nem szőrtelenít. Az ő teste, az ő döntése, abszolút senkinek nincs joga beleszólni.


De tudod még mihez nincs jogunk? Beleszólni abba, hogy a kérdező mihez vonzódik és mi taszítja. Ez is ugyanúgy magánügy. Nehogymár ott tartsunk, hogy a "sZociÁLiS méDiA sZépSégiDeáLjáRa" hivatkozva ne lehessenek az embernek preferenciái.

márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
74%

#26

Nem a preferenciáiba kötöttem bele, hanem a tiszteletlen viselkedésébe, meg abba, hogy nem tudja szétválasztani az igénytelenséget a szimpla esztétikumtól.

És megint hangsúlyoznám, a kérdező nem azt emelte ki, hogy a szőr neki elfogadhatatlan, taszító, hanem azt, hogy gáznak érzi, higy így mutatkozzon azzal a lánnyal.

Én soha nem lennének ilyen a párommal, mert szeretem, meg tisztelem annyira, hogy nem egy saras kocsihoz hasonlítom. Pedig van rajta olyan, ami nem kifejezetten az én preferenciám, jó lenne, ha változatna, de nem szeretne.

Ez van, ilyenkor el kell dönteni, hogy mi a fontosabb. Egy apró piti részlet, hogy legyen egy tökéletes kiegészítőm vagy az, hogy amúgy embernek nézem a párom és szeretem. Nekem az utóbbi.

Ha annyira nem tetszik, annyira szégyelli így a barátnőjét, akkor nem kell vele lenni, ennyi.

De magyarázhatom, ha neked a megjelölt kommentból az jött le, hogy ez a preferenciák korlátozásáról szólt. :D

márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

"Szégyellem ilyenkor őt..."


Oké ha így érzel, de az nem, hogy majd miattad szőrtelenítést végez ott is. Ő nem miattad szőrtelenít máshol hanem maga miatt és te nem fogod rá venni, hogy megtegye. Inkább kirak téged. De persze megteheted te is és kereshetsz szőrtelen hasú lányt magad mellé nyugodtan.

márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
13%

25

Ezek már nem pihék hanem 4cm unodító szőrszálak. Ne haragudj már de akkor ennyi erővel növesszen bajuszt is. Undorító hogy egy nő ennyire nem igényes hogy bazi nagy szőrök lógnak a hasán. Pfej...

márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
83%

#29 Nehezen hiszem el, hogy az 4 cm lenne. A kisujjam az, ami így ránézésre kb 4 cm.

Ha meg véletlenül mégiskisujjnyi hosszúságú szőr nő a csajon, ráadásul több is, akkor talán az esztétikusság(aminek még mindig semmi köze az igényességhez) helyett inkább az egészsége miatt kéne aggódnia a kérdezőnek, nem pedig azon, hogy "jujj, hát hogy fogok így mutatkozni vele a strandon".

márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!