Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek szőrös a háta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek szőrös a háta, hasa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közel egy éve vagyunk együtt és pár hónapja már együtt is élünk. Szeretem őt, de van 1-2 dolog, amivel nem tudok megbarátkozni.

Barna haja van, kissé kleor bőre, így jobban látszódik, ha elkezd nőni a szőr rajta. Nagyon durván igényes magára, mindennapos skin-care rutin, sok pénzt költ a testére,egészségére és a megjelenésére, viszont a hasánál (köldök rész) és a derekánál lévő szőrt nem borotválja. Azzal magyarázta, hogy utána gyorsabban nőne és rosszabb lenne. Ezerszer szóvá tettem már normális hangnemben, hogy engem zavar és szeretném, ha eltüntetné onnan, akár fizetem is a lézert, gyantát..stb., de nem hallgat végig és megsértődik, hogy fogadjam el vagy végeztünk. Nem akarom megváltoztatni, ez nem olyan eset, hogy “kicsi a melle, műtesse meg”, mégis olyan érzés, amikor berág erre. Tudom, hogy létezik az, hogyha “szereted, akkor mindenhogy elfogadod”, de egyszerűen ezt nem tudom, főleg mikor strandon kifekszik napozni vagy haspólót vesz fel, akkor baromira látszódik. Az nem zavar, ha a négy fal között szőrösebb, nem várom el, hogy hetente borotválkozzon, de nyilvánosan odafigyelhetne erre szerintem.

Szerintetek túlreagálom a dolgot vagy részben igazam van?



márc. 15. 09:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
28%
A lézer nem rossz otlet, radasul ha fizeted is nem ertem miert nem akar bele menni. No vagyok
márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#31 Elég tud lenni drága egy többalkalmas lézeres kezelés. Szerintem itt az van a háttérben, hogy egy ilyen drága "ajándékot" nem akar elfogadni a párjától a csaj.

Az én barátnőm sem fogadott el drága dolgokat tőlem a kapcsolatunk elején, mert neki volt egy exe, aki fizetett neki mindenféle kozmetikai kezeléseket, és rendszerint felhánytorgatta neki, és nem akart megint ilyen helyzetbe kerülni. Elég egyértelmű, hogy miért mond erre nemet valaki.

márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Oldfire ***** válasza:
34%
😁😁😁😄😄😃😀. Jaj de nagy probléma.
márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
75%
Ne szedje le, mert annál több fog nőni rajta. Ha nem tudod így elfogadni, akkor hagyjad ott.
márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
78%
Nézz inkább a tükörbe,rajtad minden rendben van? Ürülhetnél,hogy van egy szép barátnőd,ere kukacoskodsz.Ha ilyen apróságokon fennakadsz,sosem lesz normális kapcsolatod,mert mindenkin van valami "hiba"
márc. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szőrösebb barátnőm,neki konkrétan mindenhol nőt szőr,a hátát,hasát ő sem borotválta,vagyis csak nagyon ritkán a hasát.Mondta,hogy ha zavar,leborotválhatom a hátát,legalább nyárra,mert neki nem csak derékon volt,hanem az egészen,de egyáltalán nem zavart,aszzem 1-2 alkalommal borotváltuk le nyárra. Szóval el lehet azt fogadni,nem a világvége :)
márc. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!