Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tobb mint fel eve van szeretom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb mint fel eve van szeretom mert a parom nem tud kielegiteni szexualisan. A paromat szeretem, de szex nelkul nincs sok ertelme, a szeretom kapcsolatot akar, de tartok tole. Hogy alljak a parom ele?

Figyelt kérdés

Mar nagyon nem birom ezt az egeszet, titkolozast mindenkit tonkretesz, engem is

A parom kedves, aranyos le lehetne vele elni az eletet nincs tole megbizhatobb ember en meg megcsaltam mert nem volt szex kozottunk egy eve ennek ellenere kitartok mellette mert szeretem es ő is ragaszkodik hozzam . Kozben a szeretom azt akarja lepjek iranyaba, nem erti miert vagyok keptelen

Mert ő vele a szex tokeletes de sokkal kevesbe all hozzam kozel, a baratainak elhord mindennek, felek tole hogy ellenseg nem tars, kibeszeli a kapcsolatunkat.

A parom soha nem tett ilyet

Mit tegyek ha van egy ember akivel minden tokeletes csak nincs szex vagy van a masik akivel a szex tokeletes minden mas hianyos?

Eddig azert nem alltam a parom ele mert tudom h en vagyok a mindene es ot nem erdekli h nincs szex csak maradjak vele annyira szeret , epp ezert se volt buntudatom mert csak a hianyt potoltam de vegig vigyaztam ra h ne seruljon es ne tudjon meg semmit. De kozben sajnalom es kezdem nagyon utalni magam h ilyet teszek egy jo emberrel mit mondjak neki? El nem tudom kepzelni h tobbet nem lesz az eletem resze, szinte csaladtagnak erzem , pont ez a baj h csaladtagnak nem ferfinek


márc. 19. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi. Ha kitálalsz párodnak, akkor már nem fog ragaszkodni hozzád, könnyen megy majd a szakítás.
márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Biztosan .. de nem akarom megbantani

Szerintem meg megbocsatana

márc. 19. 12:37
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, nem szereted te a párod amúgy sem
márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem szereted a párod amugy sem! Szerintem tálalj ki neki, joga van nornális nőt találni!
márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De szeretem csak nem ugy ahogy egy ferfit kene egy kapcsolatban
márc. 19. 12:53
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Így jár az, aki szakítás helyett félremegy. Ne félj ki fog derülni, a szeretőd lesz olyan kedves, hogy szólni fog a párodnak mit csinálsz vele és ha esze van kivág téged a búsba és a két szék közül a padlón kötsz ki. (:
márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Miért nincs szex otthon egy éve...??
márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miatta nincs szex kozottunk
márc. 19. 13:39
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
És miért nem szexel?
márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert mással dug ő is.
márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!