Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnőm most szól hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm most szól hogy ő most akar élni mert eddig nem volt rá ideje? Jogos ez részéről vagy szakítás?

Figyelt kérdés

27 éves, én 31.

Egyetemen 25 évesen végzett, utána ismertem meg. Lassan 2 éve egyeütt, nagyon szeretem de az utóbbi időben azt látom, hogy hula fáradt, ingázik munkahelyen. Azt mondja ez így nem élet, semmi ereje nincs programokra, eddig sem élt, én vagyok az első kapcsolata és hogy ő bulizni meg élni akar. Részben megértem de részben nem tudom mit értett ez alatt. Más pasira nem vágyik azt mondta, de ebből a bulizásból lehetnek még érdekes fordulatok. Most új munkahelyet néz, hogy legyen ideje élni elmondása szerint.


márc. 19. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Élni akar, akkor hagyjad hagyj éljen nélküled.
márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Barátnőivel külföldre akar menni nyaralni. stb.
márc. 19. 18:06
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Együtt miért nem tudtok bulizni?
márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Pasizni akar.
márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#2

Miért nem veled? Meg bulizni is?

márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Velem is, meg mással is.
márc. 19. 18:19
 7/16 A kérdező kommentje:
De nem tudom ez hova vezet.
márc. 19. 18:20
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Szakításhoz. De lehet előbb megcsaláshoz.
márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Bulizzatok, utazzatok közösen.

Ha ő ebből kihátrál, akkor a képletben te vagy a "rossz" neki, és ha azt is vallja, hogy nem akar más pasival lenni, akkor kamuzik (saját magát is meggyőzi, szóval felesleges racionális szinten leállnod vele vitatkozni) máskülönben akkor már miért zavarja az, ha te veled lennének ezek a programok...

márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is az egyetem után kezdtem el bulizni, ez önmagában még nem para. Ettől még nem biztos, hogy el akar hagyni.
márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!