Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnőm most szól hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm most szól hogy ő most akar élni mert eddig nem volt rá ideje? Jogos ez részéről vagy szakítás?

Figyelt kérdés

27 éves, én 31.

Egyetemen 25 évesen végzett, utána ismertem meg. Lassan 2 éve egyeütt, nagyon szeretem de az utóbbi időben azt látom, hogy hula fáradt, ingázik munkahelyen. Azt mondja ez így nem élet, semmi ereje nincs programokra, eddig sem élt, én vagyok az első kapcsolata és hogy ő bulizni meg élni akar. Részben megértem de részben nem tudom mit értett ez alatt. Más pasira nem vágyik azt mondta, de ebből a bulizásból lehetnek még érdekes fordulatok. Most új munkahelyet néz, hogy legyen ideje élni elmondása szerint.


márc. 19. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Huszonéves fiatalként utazni és bulizni akar, meg nem akar kiégni egy szar munkahelyen. Hát ez tényleg borzasztó. Most mit csináltok? Hazaestek hullafáradtan a melóból, megnézitek a híradót aztán alvás? Neked egyáltalán nincs igényed programozni, utazni? Ha nincs akkor valóban a szakítás a legjobb megoldás, mert egyszerűen nem ugyan azt akarjátok az élettől.
márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én sokat dolgozom, az tény. De azért belefér egy nyaralás évente.
márc. 19. 19:45
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem akkoris elmehetek bulizni, utazni, Bihari Viki önismereti csoportjába lazulni, ha házas vagyok…..

Nemhogy így, hogy barát…..

Egy barát az csak barát, az lehet még száz.

Ő fiatal és élni akar.

Majd ha nyugdíjas lesz akkor üljön otthon és nézze a férjét.

De még a férje sem vagy 🫣

Nem kell engedned vagy nem engedned, nem te döntesz.

Lehet manipulálni , hogy jajj de te szomorú leszel ha elmegy nélküled, de akkoris el fog menni.

Neked kéne inkább feldolgozni hogy neki van önálló gondolata, élete, véleménye.

márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem használjátok ki jobban a hétvégéket. Pattanjatok autóba és menjetek el a legközelebbi városba. Menjetek túrázni. Vagy hétvégén is csak a meló van? Amúgy igaza van, most kéne legyetek az életetek csúcsán. Használjátok ki.
márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

viszket a 🍑 és ki akar próbálni pár 🍆.


ennyi.

márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy jogos e?

Hát persze !

Most?

Bármikor!

Most is, 10 év múlva is 40-50 évesen is.

Neki is jár a buli , neki is jár a boldogság.

márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!