Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megbeszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbeszélni, hogy hiányzik a szenvedély a kapcsolatunkból olyan valakivel, akiben sosem volt meg?

Figyelt kérdés
Szeretem ezt a férfit, nem tudnám mással elképzelni az életem, minden tökéletesen működik vele, minden jobb mióta együtt vagyunk és folyamatosan teszünk azért, hogy még jobb legyen. Sosem volt romantikus, szenvedélyes típus, nekem ez egy kicsit hiányzik a kapcsolatunkból. Lehet ezt megbeszélni egyáltalán? Vagy fogadjam el, hogy ő ilyen és ne is hozzam fel a témát?
márc. 20. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

a tűz a szenvedély egyik alapja a kapcsolatnak, pontosan a lényeg hiányzik belőle..

ez inkább barátság, társasegyütt nem kell megsértődni, ez is müködik, de az amit te hiányolsz belőle az a közös kémia ami müködtetné az egészet

hogy eltudjad képzelni, lássuk például a kandalló sem müködik tűz és levegő és fa egyéb nélkül? úgye

kellenek az elemek a kapcsolatba is a tűz, levegő, stb..

tűzet szenvedélyt ha nincs közöttetek ami müködteti hm vagy elfogadod, vagy még érdemes körbe nézni, még hogy vajon kiből hiányzik a tűz?

általában amit kivül keresünk az bennünk nincs meg, tehát érdemes a saját házad táján körbe nézni, hogy vajon mennyire éled meg a nőiességedet stb..

márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%

Tehát szereted őt.

Sohasem volt romantikus típus de szeretnél vele beszélni, hogy legyen az?


Felejtsd el, és keress olyat, aki az.


A másik nem erőszakolhatja meg magát, hogy szenvedélyes stb legyen, ha nem az.

márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

De mindenki szenvedélyes a maga módján, csak valaki teljesen eufórikus állapotba kerül "állandóan", valaki meg kevésbé "mindig", de hát sok mindentől függ, pl. mentális állapot, testi betegség, fáradság, megszokottság. Mondjuk aki folyton eufórikus állapotban van valamitől az drogozik, vagy valami gond van a toronyban.

Az a normális, hogy alábbhagy a folytonos "fúh, de jó, fúh, de szép" érzés.

Tiszta ökörség arra hivatkozni, hogy soha a büdös életben nem volt a párja szenvedélyes. Esetleg szex terén vele nem volt az, vagy igazából a kérdező nem tudja mit jelent az a szó, sőt belőle hiányzik.

márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Tessék, olvasd el a válaszokat. Milyen a túlzott szenvedélyes alkat.

márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az jutott eszembe, hogy miért nem vagy, leszel te szenvedélyes, tüzes, kihívó? Az nem lehetséges? Arra valahogy reagálnia kell. Nem pár nap alatt... hosszútávon....


De rögtön arra gondoltam, hogy hát biztos azért nem lennél az, mert te nem is vonzódsz hozzá szexuálisan, hiszen különben csinálnád ezeket a dolgokat... és ezt a kapcsolat elején is tudtad.


Ha nem hoz lázba akkor miért vele kell hogy elteljen az élet? nekem ez így pazarlása lenne az életemnek. nem bírnék a mocsárban üldögélni hogy jaj de amúgy minden jó, kellemesen meleg a levegő..

márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok építő kommentet, de igazából a kérdésem arra irányult, hogy ezt a dolgot érdemes-e felhozni, meg lehet-e beszélni. Nem párkapcsolati tanácsokat szerettem volna. Rengeteg sz.ron átmentünk együtt, jobb társat el sem tudnék képzelni nála, bármit megtennék, hogy boldog legyen. Teljesen elfogadom így, ahogy van, nem vagyunk egyformák, nincs olyan, hogy mindig minden passzol, nincs tökéletes.


Aki szerint meg agyonkényeztetett vagyok, hát ember… ekkorát tévedni még senkit nem láttam.

márc. 20. 22:04
 17/22 anonim ***** válasza:
ez egy adottsag.. a romantikusabb ferfiakban van szenvedely a tobbiben nincs.. ha ezt masban mar megtaltad de o nem a parod akkor az a ferfi az akire vagysz valojaban.
márc. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
a kérdésedre a válasz, hogy igen érdemes felhozni, de előbb magadon kell dolgozni, magadban kell felhozni a felszinre azt amit vársz tőle, a nőt kell életre kelteni magadban, a vonzó nőt, amire majd energiában reagálni fog ha fog. Ne kivül keresd és várd a változást, hanem belülről dolgozz magadon, nem tudom érted-e? Ha nem érted akkor hiába irom, el kell jutni egy bizonyos önismereti szintre ahhoz...
márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Igen, értem

Dolgozom magamon, igyekszem, csak valószínűleg még nem tartok itt önismereti szinten

Köszönöm a segítséget!

márc. 21. 12:19
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia! Irtam korábban, hogy erről lehet beszélni, csak nem lesz foganatja. Ez pont egy olyan dolog, mármint a vermerseklet, hogy valaki ilyen, valaki olyan. Ebben az ember nagyon ritkán változik, változtatni megkockáztatom, nem is tud rajta.
márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!